Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is csinálja ezt a...

Másnál is csinálja ezt a freemail?

Figyelt kérdés
Beállítottam,hogy belépésnél hitelesítő kódot kelljen megadni amit ugye telefonról kell beírni.De hiába írom be az adott fiókhoz generált kódot,sok olyan alkalom van amikor nem fogadja el.Azt írja nem megfelelő vagy lejárt.Percenként generál újat,próbálom az oldalt is újratölteni, a hitelesítő appot is újra megnyitni de egyszerűen nem akar közreműködni. De vannak napok amikor simán megy,kéri a kódot,megnyitom az appot,beírom a kódot és be is lép. De nem értem hogy sokszor meg miért nem fogadja el.Valaki megtudná ezt magyarázni?

2020. nov. 16. 22:55
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Mért használják még mindig ilyen sokan azt a trágyadobot? Komolyan nem értem. A gmail ezerszer megbízhatóbb, gyorsabb, biztonságosabb és a tárhely is sokkal nagyobb.
2020. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
létezik még freemail? lol
2020. nov. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szokásos "ki használ még freemailt lol" kategóriás "magas lóról" felhasználóknak üzenném, hogy igen, szar a freemail, jobb lenne másik, de amikor abban van 25 ezer olyan leveled amit még majd vissza kellhet keresni később, meg 240 weboldalon, közösségi oldalon és egyéb helyen az az alapon beállított email címetek, akkor kicsit hosszadalmas lenne mindezt átvarázsolni egy új felületre mint a gmail. Nekem is tele a tököm a hulladék freemaillel, de sajnos ez van, muszáj vagyok ezt használni, mert az átállás még több kellemetlenséggel járna mint a használata.
2020. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

#3: Ha véletlenül kifogsz egy olyan napot, amikor normálisan működik a freemail, akkor minden leveledet, és címtárat lementheted egy levelező klienssel onnan POP3 segítségivel. A címtárat vissza tudod importálni onnan Gmail -re, illetve az összes leveledet is el tudod onnan küldeni, hogy a Gmail -en meglegyen.

A freemail-be be tudod állítani, hogy az új leveleidet küldje tovább a gamil -re. Illetve ha akarod, meg lehet változtatni az összes regisztrációdnál az email címet. Szóval minden megoldható.

Lehet hogy rá kell szánni 2-3 órát, de nagyon hamar vissza fogod kapni azt az időt, azzal hogy stabil, megbízható szolgáltatásod lesz, ahol minden levelet azonnal megkapsz, mert nem kell egy rommá terhelt szerverre órákat vagy napokat várni.

2020. nov. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!