Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy magától...

Lehetséges hogy magától működik a Facebookom?

Figyelt kérdés

Féléve nem használt Facebook hirtelen zölddel világít h elérhető és vírusokat küld szét az ismerőseimnek..

Nem tudok féléve belepni mert nem tudom a. Jelszót a kód amit küldenek az meg a régi freemailem aminek ugyancsak nem Tudom a jelszavát a biztonsági kérdésre se jók a válaszok...

A Facebookot már próbáltam mindenhogy letiltatni

Új jelszót kérni

Kódokat kérni a megadott biztonsági emberektől ez azt gondoltam. Végre sikerült de mikor kért egy új jelszót és tovább mentem írta h megerosito levelet küldenek a gmailomra.. Vártam egy napot nem érkezett meg azóta se

Egyszerűen nem tudom már mit tehetnék.... Nem jön össze h bejussak sehogy de akkor mert világít zölddel és mert küld vírust... Lehet feltortek??? Segítsetek kerlek



2020. nov. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy feltörték. Ahogy a freemailedet is. De talán még a gmailedet is. Ki tudja. A te helyedben valszeg tiszta lappal kezdenék, csinálnék egy teljesen új email fiókot kétlépcsős azonosítással, az előző fiókokat meg megpróbálnám letörölni, vagy ilyesmi. Mert valószínűleg az összes fiókodat feltörték. Az új emailednek semmiképpen se adj olyan jelszót, amit már valahol máshol használtál!
2020. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csináltam újat mindenből de hogyha fenébe toroltessem őket... A freemail nem ad ki semmilyen információt azt írták.. A Facebooknak nem tudom hol tudnék írni és esetleg elmagyarazni h az egy régi Facebook és lehet felvan törve de igazolnak személyi el h én vagyok az..

A szemelyazonossagom igazoltam azzal hogy elkuldtem a 3 kódot.. Írta h új jelszó.. Aztán hogy küldünk egy megerosito emailt és a továbbiakat abban találom... De nem érkezett meg.. Most h kért új jelszót lehet nem tud belepni a feltoro nem? De semmi nincs a Facebookom mert akarnák feltorni.. És nem történik semmi benne elméletileg de kitudja.. Én arra gondoltam. H össze van valami kapcsolva vele valami alkalmazás és lehet ha abba belépnék belep Facebookba is... Ahj nem tudom. Mit Tegyek már

2020. nov. 21. 11:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és az elejét nem írtam ugye féléve úgy gondoltuk a párommal hogy töröljük a facem de úgye 30 nap után törlődik addig csak függesztve van... A párom is megtette ugyanezt neki törlödött is nekem meg 2x is feloldott magától úgy szóltak az ismerőseim h figyu már te megint fent vagy mondom lehetetlen... Na akkor beleptem és jelszót változtattam és újra töröltem az fiókom aztán megint feloldodott és végül már nem tudtam belepni... Na innen indult az egész... Akkor jelen tény állás h valószínűleg kétszer törték fel a fiókom aztán a freemailom is? Úristen ki vagyok én Bil gates vagy mi... Nem vagyok ilyen jelentős személy.. De azért van egy két dolog amit nem szeretnék h napvilágra kerüljön...
2020. nov. 21. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá,de esetleg nézd meg a gmail spam-fiókjában is, hátha ott van megerősítő e-mail. Tehát a "levélszemét"/reklámanyag között. Tanárom fordította egyszer ezt így, hogy "levélszemét", tehát nézd meg ott is szerintem. A kétlépcsősnél pedig nagyon figyelj, mert olvastam már olyat, hogy valakinek pl gondja lett, hogy megváltozott a telefonszáma, és akkor már nem tudott belépni a címére.
2020. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem november elején törték fel, azóta szerintem már vagy 10-szer próbáltam és én sem kapom meg soha azt az emailt.. és a spamban sincs
2020. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!