Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán semleges és adás-vétel...

Vaterán semleges és adás-vétel nem jött létre értékelést kaptam olyantól, akinek az áruját másnap (számlaszám érkezését követően) kifizettem és minden nagyon rendben vol, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hol lehet írni a Vaterának? Nem találom sehol a címüket sem. S ilyenkor csatoljam a levelezésünket is? Eddig arra jutottam,hogy a hölgynek megfogalmaztam egy kérdőre vonó emailt,de még nem küldtem el. Szeretném egyúttal ezt a vatera tudtára is adni.

A vicc az egészben,hogy küldött egy olyan szandált,amit előzőleg lebeszéltünk a "kérdezzen az eladótól" rovatban,ami keskeny lábfejre jó lesz,hát nem lett jó,de bő pánttal sem küldtem vissza (pedig az opció megvolt) mert annyira tetszik...szóval igazából összetehetné a két kezét...


2010. aug. 10. 22:06
 1/1 A kérdező kommentje:
Mindegy elküldöm az eladónak mait írtam aztán majd meglátjuk mit reagál.
2010. aug. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!