Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10 képernyő felvevő...

Windows 10 képernyő felvevő használata?

Figyelt kérdés

Lesz egy előadás egy csoportban, 2 órás, de a felénél el kell mennem.. Viszont nem szeretnék lemaradni. Arra gondoltam, felveszem, és így utólag vissza tudom nézni. A win10 féle beépített felvevővel gondoltam. Csak saját célra, a fent említett indok miatt. Viszont hivatalosan nem szabadna rögzíteni a dolgot, gondolom, hogy ne adják tovább.

Ezt az előadó érzékeli valahogy, hogy én rögzítem? Nem szeretném, ha emiatt ki lennék zárva a csoportból, de lemaradni sem akarok...


2020. nov. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
fogj egy diktafont és tedd oda a hangszóróhoz. azt tuti nem veszik észre
2020. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy ugye van a hangrögzítő is a gépen. Ez is rontja a hangminőséget, mert ugye a hangszóróból rögzíti, úgy mint a diktafon. Ez vajon mennyire lebukós? Az lenne a legkönnyebb ha egyből a gépen tudnám megoldani.
2020. nov. 25. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a win+G menüvel szoktam felvenni, annyi titka van, hogy ne kattints ki a programból, mert akkor leáll. Senki nem veszi észre.
2020. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Vagy ugye van a hangrögzítő is a gépen. Ez is rontja a hangminőséget, mert ugye a hangszóróból rögzíti, úgy mint a diktafon"

WUT?

2020. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!