Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiktokon mennyi bejelentés...

Tiktokon mennyi bejelentés kell ahhoz hogy le töröljenek egy videót és mennyi kell hogy egy tiktokos oldalát teljesen töröljenek?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez hogy működik hogy van valami határ hogy törölnek egy tiktok videót vagy egy adott tiktokos oldalát vagy csak megvizsgálják és ha nem olyan hogy törölni kell akkor maradhat? Én tényleg nem értek hozzá hülye vagyok ehhez, de nem szeretnék ezzel semmit csak úgy kérdezem mert kicsit érdekel hogy működik ez! :) Válaszokat előre is köszönöm! :)

#videó #bejelentés #random #Tiktok jelentés
2020. nov. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetleg JOGOS jelentés kell, hiába jelentgetitek ezren ok nélkül.
2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tömegesen jelenteni lehetne bármit, és csak ez alapján törölnék/tiltanák, akkor senkinek nem lenne fiókja. Elég lenne csak összeállnia egy kritikus tömegnek aki bárki fiókját letiltathatná pusztán a jelentésekkel. Ilyen pedig nyilvánvalóan nincs, ha nem sért szabályzatot vagy közösségi irányelveket egy tartalom, akkor azt bármennyien jelenthetik, nem lesz eredménye.
2020. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha alaptalan a bejelentés, akkor nem fogják törölni. sőt még az is lehet, hogy ha valaki túl sok mindent jelentget alaptalanul, akkor őt tiltják le, mert csak a gond van vele, feleslegesen dolgoztatja az adminokat.
2020. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!