Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS Ha megnyitok egy oldalt,...

SOS Ha megnyitok egy oldalt, és átvált arra folyamatosan, hogy én mint UPC ügyfél nyertem, az tuti kamu?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


Kedves UPC Ügyfél, gratulálunk!

Az UPC az évfordulóját ünnepli a következő 7 napban (November.29 -> December.6) , ezzel megköszönve hűségedet, amiért minket válaszottál internet-szolgáltatónak.


Minden nap 10 szerencsés nyertest választunk ki, akik olyan exkluzív ajándékot kapnak, mint egy ingyenes Apple iPhone Xs, Samsung Galaxy S10 vagy Apple Watch, amiért minket választottak. A Te IP címedet ("IP címem" ) kisorsoltuk!


A nyeremény megszerzéséhez csak töltsd ki alul a névtelen kérdőívet. Ne habozz! 8 felhasználó már megkapta ezt a meghívót, és összesen 2 nyeremény szerezhető még meg.


2020. nov. 29. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, tuti kamu
2020. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen adathalász kísérlet.
2020. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy eu.attractionskh.xyz/ kezdetű oldalról van szó.
2020. nov. 29. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem akarod elhinni, hogy egy csalás, akkor hajrá.
2020. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem, elhiszem, sejtettem én is. Köszi. És ezt meddig fogja még csinálni, lehet valamit tenni, hogy megszűnjön, hogy átvált bármely oldal erre?
2020. nov. 29. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ilyen sokszor csinálja, akkor vírust és malware-t kellene irtani a gépen, plusz javasolt reklámblokkoló (UblockOrigin); Popup Blocker; No coin bővítmények használata a böngészőben.
2020. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. nov. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!