Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután megnyitom a Chrome-ot...

Miután megnyitom a Chrome-ot a a virusirtóm folyamatosan letilt egy felugró weboldalt. Hogyan tudnám megszűntetni?

Figyelt kérdés
Nemrég voltak adware, trójai virusok a gépen, amit ha minden igaz sikerült kiirtanom, de úgy tűnik ez az egy valamiért megmaradt. Lefutattam már az ESET online scanner-t, malwarebytes-ot, ESET NOD32 sem jelez semmit.

2018. okt. 19. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
grenlorf.com az oldal neve bár ez nem hiszem, sokat számit :D
2018. okt. 19. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:

A Google Chrome amióta 70-es verzióra váltott, sok mindenkinek problémát okoz, nekem mikor videót nézek ezt írja ki, the video playback was aborted due to a corruption problem or because the video used features your browser did support.


Eddig még nem volt baja....

2018. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:S
2018. okt. 19. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel a malewarebytest
2018. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a Chrome 70-es rendben lejátssza a videókat. De a Lenovo Solution Center automatikusan lefuttatott egy ellenőrzést. De az én gépemen az összes felugró ablak le van tiltva és van benne uBlock is.
2018. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!