Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop gyári adatok vissza...

RenzoV2002 kérdése:

Laptop gyári adatok vissza álitása kikapcsólt állapotban hogy lehet megcsinálni milyen gombokat kell megnyomni hogy előhívjam?

Figyelt kérdés
Gyári adatokra szeretném vissza álítani a gépet úgy tudom hogy lehet ugyis előhívni hogy kivan kapcsólva agép csak nem tudom milyen gombokat kel be nyomni hozzá.

#laptop #Gyári adatok vissza álítása #Kikapcsolt álapotban
2020. nov. 29. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan mint egy telefon, itt nem igazán van gyári beállítások alap értelmezetre állítás.

Esetleg a biost tudod az eredeti állapotra, indításkor csak esc folyamatosan, belépsz a biosba mondjuk del/f2/f8 gombokkal és ott kb vagy a mentés résznél van default adatok beállítása, ha valamit nagyon elnyomkodtál benne.

2020. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve a windowst mint op rendszer tudod még vissza állítani.
2020. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

win telepitovel letorlod particiokat vagy ujratelepited...

vagy nem tudom mire gondolsz


de amit #1#2 ir es amit en egyiket se lehet kikapcsoltban


sot mobilokon(tableteken) se kikapcsoltan tortenik


te Resetre gondolhatsz, BIOS (uefi) Resetre is

ha a laptopon van ilyen mini rejtett lyukacska akkor abba tuvel tudod a gombot menyomni de nem minden szokott ez lenni

2020. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!