Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval az a helyzet hogy 3éve...

Nuray kérdése:

Szóval az a helyzet hogy 3éve vettem telefont és regisztráltam a kártyát is az akkori igazolványommal, viszont azóta új személyim lett Most így nem tudom megcsinálni az adategyeztetést mert azt írja ki hogy hibás adatok. Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a személyes ügyfélszolgálat,én is így jártam .Más módja nincs sajnos .
2017. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Befáradsz az ügyfélszolgálatra
2017. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemcso ***** válasza:
Ha van jogsid, azonosítsd magad azzal. Én is most cseréltem le éppen a személyimet, de a jogsimmal simán megcsináltam az adategyeztetést.
2017. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Így van, jogosítvánnyal vagy útlevéllel is lehet.

Ilyenkor nem lesz azonnal sikeres az egyeztetés, mert a Belügyminisztérium adatbázisával leegyeztetik.


Évek alatt természetes, hogy sok embernek cserélődött a személyi igazolványa és így a száma is.

2017. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
se jogsi se útlevél :/
2017. jún. 27. 09:15
 6/7 anonim válasza:
Akkor személyesen menj be a szolgáltatóhoz június 30-ig!
2017. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bármilyen fényképes igazolvánnyal lehet,de egyébként meg minden szerződésnél ha van adatváltozás azt be kell jelenteni.Személyesen tudod csak elintézni.
2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!