Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookról kitilthatnak...

A facebookról kitilthatnak örök életre?

Figyelt kérdés

A facebook fiókom a kedves facebook letiltotta mert felraktam egy cipőt ami jogokat sértett. Gondolom azért mert már annyi kamu hirdetes van a marketen. Na mindegy is.

Írtam nekik vagy 100/levelet de mindig gépi válaszok stb stb.

Csináltam utánna is egy fiókot amit betiltott mert a nevem ugyan az volt az emailem meg hasonlo.

Na szóval a kettő fiók az dec 25 ig tiltva aztán végleg tilva vagy passz.

Tegnap csináltam vpn el egy fiokot nemetorszagost. Beregisztem ugy. Franko volt elkezdtem ismerosoket jelolgetni. Regisztráciokor kert tellszamot kepet amit atleptem. De este megutottem a bokam. Kidobott a face tiltással majd belepeskor telefonszamot kert. Ma reggel vettem sim kartyat es aktivaltam es a face kepet is kert amit csinalta is magamrol amin nem lehet ugy felismerni. most ellenorzi. Most nem tudom mi a kuki van ilyenkor. Várjak csodákra? Egyenlore varom az uj fiokomnal hogy legyen csoda. De lehet tiltva marad kezdem unni. Ja regisztracio utan mar ki kapcsoltam a vpnt. Es telorol toltam. Valami ötlet esetleg?

Végleg kitiltott a facebook? Ez valami vicc? Mások káromkodnak virusokat kuldenek stb őket pár napra tiltják engem meg örökre csak mert hírdettem cipőt ami nem is sértett semmit?



2020. dec. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek már IP alapján cenzúráznak.

Kész Hitler - Sztálin- Rákosi-Kádár korszak.

2020. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Csak cég hirdethet, viszont az fizet a FB-nak érte.
2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Market placen hirdettem...
2020. dec. 2. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hiaba regizel VPN alol,ha hasznalat kozben felismer
2020. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem az a gond, hanem 50 millió k*csög hacker pont ezeket a VPN-ket használja, még olyanokat is amiről nem is tudsz és sosem nem is fogsz tudni... Facebooknak ezek mint a "veszélyes" listáján van, ezért kért azonnal tel számot is.

Személyi adatokat mint a lakcímkártya vagy az igazolvány nem adunk ki senkinek... Ezt már tudhatnád.

2020. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
ezek mind*
2020. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Túléled.
2021. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1


Hmm.. ha jól emlékszem, akkor ezekben az időkben nem igazán hozhattak önálló döntéseket a magánkézben lévő cégek..

2021. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!