Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az üzenet a Nortontól mit...

Ez az üzenet a Nortontól mit jelent?

Figyelt kérdés

"Nem lehetett elküldeni az email üzenetet, mert a levelezőkiszolgáló elutasította az üzenetet"


Azt jelenti, hogy az én levelező kiszolgálóm utasította el, vagy a címzetté? Esetleg nem élő az email cím? Kértem kézbesítési visszaigazolót, de csak ezt adta fel tehát ki sem ment? Ugyanakkor az elküldött levelek között megjelent az email. Viszont ha meg kiment akkor miért nem jött egy kézbesítési üzenet emailben ahogy kértem?



2020. dec. 3. 09:32
 1/2 anonim válasza:
Ha nem érkezett üzenet Mailer Daemon-tól akkor a levél elment a címzettnek. Az üzenet amit kaptál valószínűleg csak arra vonatkozik, hogy nem tudsz róla visszaigazoló e-mailt kapni mert (valószínűleg) a címzett kiszolgálója azt nem támogatja.
2020. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, csak a norton fogta meg, mert amikor kikapcsoltam, jött az üzenet hogy kézbesítve lett. Azt viszont nem értem, hogy miért azt írja ki, hogy nem lehetett elküldeni az email üzenetet. De lehet hogy csak rosszul fordították angolról.
2020. dec. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!