Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy megy a seedeles?

Hogy megy a seedeles?

Figyelt kérdés

nCore-on van írva, hogy 48 óráig kell

akkor csak annyi, hogy ha letoltotte nem zarom be a torrentet?


ill. mi van ha kikapcsolom a gépet kozben?



2020. dec. 3. 13:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

es meg annyi h qBittorrent v4.3.1 van ez eleg nekem?


nem nagyon torrenteztem meg, bocsi ha hulyesegeket kerdezek

2020. dec. 3. 13:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gugli a barátod.


De természetesen nem fog menni, ha bezárod vagy kikapcsolod a gépet

2020. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd az oldalról azt, amit akarsz. Utána a torrent klienst nem zárod be, amíg megy a gép. nCore-on az aktivitás menüben meg tudod nézni, hogy melyik torrentet meddig kell még seedelni. A 48 óra nem egyhuzamban kell, hogy meglegyen, minimum 2 hét, max 6 heted van rá. A torrent kliensedet nem ismerem, de nCore-on klienseket is ajánlanak, nézd meg, ha szeretnéd, hogy a tiéd köztük van-e:)
2020. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 meszike91 ***** válasza:
100%
Csak akkor seedel, ha a torrent klienst megnyitva látod a seed feliratot az adott torrentnél. 2 hét alatt kell 48 órát seedelni, nem kell folyamatosan.
2020. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 48 óra seed idő nem non-stop van. A szabályzatban írja, hogy mennyi idő alatt kell teljesíteni. (Attól függően mintha, hogy a hónap mely részén indítod el)


A torrent kliensben írja, hogy seedelődik-e az adott dolog vagy sem, de szerintem az oldalon is kell valahol írja, hogy minél mennyi seedkötelezettséged van még.


A lényeg, hogy mikor gépezel, akkor seedelj is.

2020. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az nCor-ral kellett volna kezdeni, ha fogalmad sincs a torrentezésről. Sokkal jobban fog fájni ha kitiltanak, mintha valami random kis oldalról vagy akár publikus trackert használva megtanultad volna hogy mi micsoda.


Az oldalnak van Wiki menüje ahol témákra bontva minden ismeretanyag le van írva, azt lenne érdemes átnézned.

2020. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy láttam, hogy havi 5 torrentet nem kell muszaj vissza seedelni ez így van?


köszi szépen a válaszokat!

2020. dec. 3. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen átnyálazod az oldal szabályzatát az elejétől a végéig.


Vagy ha nem akarod, akkor add nekem azt az nCore fiókot. Engem biztos nem fognak majd kitiltani. Max ha kell valami neked, letöltöm én, átküldöm valahogy neked, és én majd foglalkozok a seeddel. :)

2020. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, annyit nem kell:)
2020. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 meszike91 ***** válasza:
100%
Így van, de illik visszaseedelni azt az ötöt is.
2020. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!