Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Naruto Shippuuden ultimate...

Naruto Shippuuden ultimate ninja storm 4 multplayer módban késik a kép (xbox one) a kontrollerrel való irányításhoz képest. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem meg az említett játékot, és amikor mások ellen akarok játszani, akkor szokott történni hogy amikor pl balra irányítom a karaktert akkor a játékban 1-2 másodperc csúszás van... Mit lehet ez ellen csinálni?

2020. dec. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel sajna nem sokat tudsz kezdeni.. Több fórumon is panaszkodnak, hogy a multi nem az igazi. Szerintem ha eddig nem adtak ki patch-et a problémára akkor már nem is fognak.
2020. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon is hogy a neten gyórsítani de azt se tudom hogy lehetne (vezetékes)
2020. dec. 4. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a ping miatt van. Túl messze van tőled az ellenfeled, és emiatt késik az irányítás. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, inkább keress egy havert, aki fel tud menni hozzád, és tudjátok lan-on tolni. :)
2020. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg arra van valószínűség hogy a road to boruto dlc-vel adtak ki patchet vagy a multihoz közé nem lesz ha megveszem?
2020. dec. 21. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A magas ping-re nincs patch. Ez egyszerűen a távolság függvénye. A második kérdésedet nem egészen értem, de egyjátékos módban nem befolyásol semmit. Szóval a dlc ugyanúgy fog menni eredeti játékkal is, mint törttel. Persze biztos adtak ki javításokat, amivel jobban megy a játék, szóval érdemesebb megvenni, és rábízni az automatikus frissítésekre, mint manuálisan keresgélni, de ismétlem, a ping-en semmilyen patch nem segít!
2020. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!