Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomnál mit szól a szolgált...

Telekomnál mit szól a szolgáltató ha a korlátlan mobilnetből több száz gigát is leforgalmazok 1 hónapban mert ahol lakom elég jó a lefedettség és így ezáltal nincs szükségem vezetékes netre?

Figyelt kérdés

nem torrentezés

de netflix, hbo go, youtube, google play alkalmazásfrissítések, windows update, ftp fileátvitel, google drive stb


nyilván szolidan vagyis nem a 3 simmel egyszerre terhelem a ceellát fullra


2020. dec. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha szerinte túl sok adatot használsz és az neki nem éri meg simán bontja a szerződést/nem hosszabbítja meg és mehetsz isten hírével.
2020. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, van fair usage policy a szerződésben, ha irreálisan sokat használod, bontják a szerződést.
2020. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van olyan, ha pl. osztod több embernek. De szerintem amig nem irreálisan sok addig nem bántanak. Manapság a netflixel, meg ilyennel sokat le lehet szívni, mert jó minőségűek a filmek.
2020. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a telenornál vagyok szintén korlátlan csomagban, nem ritka esemény amikor 400+GB-t használok egy hónapban. Semmi gond nem volt még belőle.
2020. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert lenne gond ez?


de ahogy irod, majd "szol" ha gond van, vagy lekorlatozz netan

de igazabol manapsag havi parszaz GB forgalom az semmi

sok TB mar az aminel gondolkodoba eshetnek

2020. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!