Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook milyen alapon süti...

A facebook milyen alapon süti rá egy friss 1 órás profilra hogy kamuprofil? Nulla tevékenységgel?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a face egy kamuprofilt hamar megtalál és letilt. nem hittem el. de kipróbáltam.

Csináltam egy free hotmail címet, majd ezzel létrehoztam egy „átlagjanit“. Kiss Zsolt (hasamra ütöttem) 40 éves lakhely Budapest. És kész.

Semmi egyebet nem adtam meg. Nem szóltam hozzá nem töltöttem fel semmit, nem lájkoltam nem osztottam meg semmit.

A profil 1 órát élt. Letiltották. „megsértette a közösségi alapelveket“


Ugyan mivel? Nem is csináltam semmit...


Hogyan és mi alapján süti rá a bélyeget a face egy friss profilra hogy kamu?


És ha tényleg én lennék KIss Zsolt 40 éves pesti... akkor most mi lenne? Akkor is le lennék tiltva.


2020. dec. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Beazonosították, hogy a te gépedről készítette valaki.
2020. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt csöppet nehezen, mert nem az én gépemről készült, hanem mobilnetről és ott az ip dinamikus kiosztású minden csatlakozásról más és más.


de és ha az én gépemről készült volna? Munkahelyen százan facebookoznak kívülről ugyanazon az IP-ről.

2020. dec. 11. 11:09
 3/5 A kérdező kommentje:

meg aztán tilos lenne hogy X családtagom haverom akárki az én gépemről csináljon új profilt? miért lenne tilos?

És ha a családban csak egy gép lenne?

2020. dec. 11. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan a mobilszolgáltató miatt tiltotta. VPN el úgysem regisztrálhatsz ha megteszed perceken belül offolnak. A mobilnet IP címei VPN ként vannak nyilvántartva az adatbázisukban azért tiltottak. Ha otthonról csinálod akkor csakúgy nem tiltanak, leteszteltem otthoniból 10/10 működik lassan 5 éve a mobilnetesből meg 10/1 profil működik. Remélem tudtam segíteni.
2020. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na ne röhögtess ezzel. ezer ismerősöm van aki SOHA nem használja a facebookot otthonról wifiről CSAK ÉS KIZÁRÓLAG mobilnetről mobilról.


akkor ezek hogy vannak még meg? Pl itt van asszonypajtásom. SOHA 1x se néztem meg a face-t másról mint a mobilnetes mobiljáról.

2020. dec. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!