Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kedves Anyukák, Ti milyen...

Kedves Anyukák, Ti milyen otthoni munkát, jövedelem kiegészítő tevékenységet folytattok, hogy a Gyedet, gyest vagy a 4 órás munkából származó béreteket kiegészítsétek?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni,hogy kinek milyen mellékes ötlete támadt,illetve mivel egészíti ki a családi kasszát.


Én egyedül nevelem a gyermekem,elég kevés pénzből élek.

De kaptam otthoni gépelési munkát,de ez alkalmi,szeretnék még valamit bevállalni.


NEM MLM,vagy Oriflame,Avon.....stb piramis dolog és Ingatlanos,ügynöki,házalós ,eladó munkák kizárva!



Köszönöm válaszaitokat!



2012. júl. 10. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Prostitúció.
2012. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

GYED mellett nem lehet semmilyen más jövedelem, erre ügyelj.

Sajnos semmi ötletem azon kívül, hogy eladogatok néhány használt cuccot az interneten.

Kérdés, hogy te mihez értesz vagy miben vagy tehetséges( pl. tudsz- e idegen nyelveket?)

2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már gyeden, iskolás lesz a fiam.

De gyed mellett is találtam kiskaput ,ami nem prostitúció ( Első válaszolónak)


A kérdés végére elfelejtettem kiírni,hogy degenerált, témában nem járatos egyének NE VÁLASZOLJANAK!!!!!!!!!!

2012. júl. 10. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
A testvérem magántanítványokat fogad otthon ( GYES mellett), idegen nyelvet tanít.
2012. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is anyuka vagyok.internetes munkákat tudok, nekem tetszenek. ha érdekel akkor segítek
2012. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ide írhatnád, tudod, hány embert érdekelne?!
2012. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!