Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 100 Mbps a feltöltés sebessége...

100 Mbps a feltöltés sebességem, a torrentnél viszont mindig csak 0,0 kB/s ír a feltöltésnél. Mit kellene tennem? Többi lent..

Figyelt kérdés
Két számitógép van a házban, de csak az egyiken használok klienst. Hiába fut egésznap, alig érem el az 1MB feltöltést egy nap alatt (igen, jól írtam) és nem tudom mit csináljak. Amúgy B-Link routert használok.

2020. dec. 10. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmit.. vársz amíg valaki le akarja tölteni azt amit seedelsz
2020. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Két számitógép van a házban, de csak az egyiken használok klienst."

Tehát routered van.


A géphez tartozó lokális IP-cím és a kliens által megnyitott TCP/UDP portok át vannak engedve a routeren (Port forward, Virtual server)? Esetleg a kliensben (milyen kliens használsz) UPNP-t használsz? Az engedélyezve van a routerben?


"Amúgy B-Link routert használok."

Nem inkább LB-Link?

[link]


"Hiába fut egésznap, alig érem el az 1MB feltöltést egy nap alatt"

Van elég leecher?

2020. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Toreentben és a routeren is engedélyezd az upnp-t.

Torrentben nézd meg, hogy nincs-e feltöltési korlát beállítva.

Várj, hogy valaki letöltse, amit seedelsz.


Én több száz torrentet seedelek, de így is ritkán tölt fel max sebességgel

2020. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második..Új vagyok, annyira még nem értek a dolgokhoz, de igyekszem, köszönöm a válaszod, utánna nézek amiket kérdeztél.
2020. dec. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!