Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GeForce Now, és úgy általában...

GeForce Now, és úgy általában a cloudgaming mennyire működőképes pl CP2077-re?

Figyelt kérdés
Van valakinek valós tapasztalata? Akár más szoló fps, vagy open world játékkal...
2020. dec. 14. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Xbox cloudot (vagy mi a neve) láttam telefonon milyen, meglepően szépen fut, én sajnos csak kontroller hiány miatt nem tudom kipróbálni. Google Stadia 1 hónap próbaidőre meg jelenteztem, mert kíváncsi voltam én is (amúgy viszonylag erős gépem van).

Tapasztalatom az, hogy a játékok (Hitmant és Sniper Elitet próbáltam) úgy néznek ki, mintha 900p-ben futnának low és medium közti grafikán, de semmi input lag-ot nem tapasztaltam. Illetve nincs egy combos netem (150mb le, 18 fel), és így is szépen ment, laggok nélkül! Plusz közben terhelést is néztem, nem eszi jobban a gépet mintha youtubeon néznél egy fullhd videót. Hogy hogy néz ki rajta a cyberpunk, azt videók alapján lenne érdemes eldönteni, mert elég drága lenne egy tesztre.

Tapasztalat az, hogy van benne jövő, de ha van géped ami 900p lowon meghajtaná, inkább azon teszteld, és akár torrentezd (akarommondani vedd meg) le, mert szebb lesz. Ha nincs, akkor hajrá.

2020. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én spec azzal nem játszottam de egész jól futnak a dolgok.


A videó minősége pedig internetedtől és a beállításaidtól függ.


Amivel a Geforce Now (és az összes többi cloud PC/gaming szolgáltatás) pofára esik az a processzor igényes játékok. Ennek oka hogy a videókártya az dedikált de a szerver processzoron 2-3 másik ember osztozik.

2020. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!