Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Benneteket zavar, ha valaki...

Benneteket zavar, ha valaki kitöröl a Facebook ismerősei közül vagy kikövet Instagramon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon zavar.
Nem érdekel, így nem zavar.
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Instán annyira nem,nem teszek közzé semmit sem.

Facebookon viszont tud zavarni,mert semmi értelme nincs a törlésnek. Nem beszéltünk régóta? És? Max 20 ismerősöm lenne ha most hirtelen mindenkit törölnék akivel nem beszéltem már hónapok óta.Ez kb egy jelzés,hogy "annyira se tartalak,hogy meghagyjalak az ismerőseim között". Aztán meg ha újra egymás mellé sodor az élet? Akkor mehet majd a kínos mosolygás?

Na mindegy, én nem töröltem soha senkit,nem is fogok,egészségére annak aki ezt teszi.

2020. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookot szinte nem is használom így az nem zavarna, de észre se veszem. Illetve ott rengeteg olyan ismerősöm van akiket kb csak látásból ismernek és /vagy utáljuk egymást. Instán viszont mivel privát vagyok már egy ideje kb. csak azokat engedélyezem akiket tényleg ismerek, jóban vagyok velük stb. Na ott már kicsit rosszul esik egy - egy embertől a kikövetés. Még akkor is ha nem beszéltem vele már évek óta, de tudtommal rosszban sem voltam az illetővel. Ilyenkor mindig én is kikövetem őket, mert számomra onnantól kezdve nincs miről beszélni.. ha ő nem kíváncsi már rám( nem tudom miért) akkor én miért legyek?!
2020. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az emlékeknél (tudjátok, az ezen a napon egy-két-x éve mit osztottál meg) vissza szoktam nézni, hogy kik lájkolták és ott, ha meglátom, hogy a lájkolóknál kiírja, hogy jelölés vagyis, hogy törölt Facebook-ról egy-két percre elszomorodok, esetlegmérges leszek, aztán elengedem. Mondjuk van párszor, hogy olyanembereket hoz fel, akikről fogalmam sincs, hogy kicsodák.


Régen ez hosszabb ideig kitartott, még volt is valami app a telómon, hogy kiírja ki törölt le, de rá kellett jönni, hogy nem ér ennyit az egész.


Régebben volt, hogy rákérdeztem, miért töröltek le, mert azt hittem, megsértettem őket, de a leggyakoribb válasz az volt, hogy eltávolodtunk, régóta nem beszélgetünk.

2020. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt amúgy egy női ismerősöm, aki a kolléganőm volt és többnek éreztem őt, mint kolléganő. Nagyon tolakodó voltam vele, mert különleges volt a számomra, ami miatt élőben leépített. Nála teljesen kiborultam volna, hogy, ha letöröl Facebook-ról, ugyanis állandóan furdalt a lelkiismeret és azon dolgoztam, hogy jóvátegyem köztünk a dolgokat. Közben elment másikhelyre pár hónap után.


Akkor megszállottan néztem az ismerősöket és amint eltűnt egy ismerősöm, rákerestem, hogy ő törölt e le.


1 év után már nem fájt az, hogy haragszik, alig gondoltam rá, majd idővel elfelejtettem felköszönteni, azélet ment tovább.


4 év után törölt ki mindenhonnan. Facebook-on véletlenül vettem észre. Semmit sem éreztem, természetes volt.

2020. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!