Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is lassú a Telekomos net?

Másnál is lassú a Telekomos net?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szokott vele gond lenni, de ma este valahogy eléggé lassú, alig akarja betölteni az oldalakat.

Másnál is, vagy nálam lehet a gond? De érdekes nálunk akárhány eszköz van mindeegyiken lassú.



2020. dec. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telekomos mobilnet hasít. Valószínűleg helyi túlterhelés vagy zavar.
2020. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem wifin lassabb, mint máskor, pedig optikai kábel van.Lehet, hogy összefügg a Google leállásával?
2020. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Lehet, nem tudom. De minden oldal lassú, nem csak a Google. Amúgy az leállt mostanában? Nem is hallottam róla.
2020. dec. 14. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma délután leállt a Google, a Gmail stb. Minden, ami Google. Világméretű leállás volt.
2020. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 én meg majdnem szétvertem idegemben a gépet mert egy nagyon fontos projektet nem tudtam elkezdeni. (Végülis késő estig végeztem, addigra jö lett). De több óráig szar volt. Köszi, akkor a gugli szarakodott.
2020. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, a net még mindig akadozik. És minden oldal, általában a komplikáltabbak tehát ami nem egy szimpla weblap.

Érdemes lenne betelefonálni nekik, hátha tudnak vele mit kezdeni?

2020. dec. 15. 08:44
 7/7 anonim válasza:
igen nekem is kaksi volt
2020. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!