Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok megtalálni vkit,...

Hogy tudok megtalálni vkit, ha ki van kapcsolva a telefonja?

Figyelt kérdés

A párom sokszor elmegy itthonról. amikor kikapcsolja a telefonját nem tudom sajnos elérni. nem tudom ilyenkor honnan tudhatnám, hogy mikor jön haza. van amikor csak napokkal később jön haza. és azt se lehet megkérdezni tőle, hol volt. igazság szerint ez a probléma, hogy nem érem el, nem tudom hol van. megcsalhat, de szeretném tudni.

de főleg csak azért is jó lenne tudni, hogy velem is csinálhatna ebben a szabadidejében programot.


máj. 13. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem technikai megoldás kell, hanem szociális: leülni és megbeszélni. Ha nem lehet, az a kapcsolat nem fog működni egy titkolózó, napokra eltűnő és nem reagáló féllel. A megcsalás sem valószínű, mert az akkor működik, ha semmilyen gyanús viselkedés és jel nincs, és a napi életvitelbe szinte észrevétlenül beilleszthető vagy van rá alibi (hosszabb munkaidő, több utazási idő stb.), ami el lehet a napból lopni. Aki eltűnik több napra magyarázat nélkül, azzal pont felhívná a figyelmet valamire. Mondjuk egy kettős élet még hihető lenne, hogy akkor tér vissza az igazi családjához, akik lehet azt hiszik valamilyen több napos munkákat végez amíg veled van.


Technikailag egyszerű a dolog: kikapcsolt eszközt nem érsz el semmivel, mert bármi amivel helyzetet lehetne meghatározni és ezt az információt elküldeni, annak futnia kell. És még előtte engedélyt is adni az adatmegosztásra.

máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd fel a barátnőjét ...
máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
... vagy a 2. mobilját.
máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!