Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet létrehozni úgy egy...

Hogy lehet létrehozni úgy egy FB csoportot, hogy az ismerőseim akkor se lássák, hogy én vagyok az admin, amikor csatlakozni akarnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék létrehozni egy nagyon tabunak számító és rám nézve kicsit kínos csoportot, de nem szeretném, hogy bármelyik ismerősöm is tudomást szerezne erről. Még úgyse hogy rátalálnak. Az lenne a kérdésem, hogy hogy hozzam létre ezt a csoportot (nyilvános vagy zárt stb.) illetve miket állítsak be és pontosan hol?

Köszi a segítséget.



2020. dec. 15. 13:11
 1/4 Thispain ***** válasza:
A helyedben alkotnék egy másik profilt. A többiben a Facebook felülete elméletileg segít.
2020. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, de emiatt nem akarok kamuprofilt és amúgy is utálom az alternatív megoldásokat. Nincs rá viszonylag anonim megoldás vagy hagyjam a fenébe?
2020. dec. 15. 14:58
 3/4 Thispain ***** válasza:

A facebook felülete ahogy néztem, nem biztosít anoním megoldást erre.


Vagy lelépsz az admin pozícióból, mikor elég tagja lett a csoportnak, vagy profilt váltasz valamilyen módon, vagy lesz@rod az ismerőseid véleményét, és akár cikinek találják, akár nem, tűzoszlopként vezeted a csoportot, és nem szégyellni való, hanem színte kiállítandó dologként tekintesz rá.


Egyébként ajánlom az "Így jártam anyátokkal" 2. évad 5. részét.


Amúgy miért nem szereted az alternatív megoldásokat?

2020. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálsz saját oldalt, és azzal letrehozod a csoportot. azt hiszem ezzel működik
2020. dec. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!