Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagrammal kapcsolatban...

Instagrammal kapcsolatban valaki segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az instagrammomat letiltottál mert gyanús tevékenységet észleltek benne , az email címemet kérik az azonosításához de az email cím nem az amit én regisztráláskor megadtam. (gondolom feltörték) Írtam az instagramnak , ők kérték hogy azonosítsam magam. Úgy is tettem , el is fogadták de ez csak arra volt elég hogy jelszavam megváltoztassam. Viszont a jelszavam eddig is tudtam, úgyhogy ezzel sokra nem mentem. Valaki járt már így? Esetleg valaki tud valami tanácsot adni hogy hogyan kaphatnám vissza az instagramomat? Vagy ha ez nem lehetséges akkor hogyan tudnám végleg törölni? Válaszotokat előre is köszönöm.

2020. dec. 18. 23:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!