Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik, ha hibásan adtam...

Mi történik, ha hibásan adtam fel FOXPost csomagokat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm regisztrált nekem FOXPost ügyfélkódot. Még sose adtam fel csomagot, de most szorított a határidő. Elvittem a csomagokat az automatához, beütöttem a kódot, kinyílt az ajtó, és betettem őket. De nem volt rajtuk cimke, kézzel cimeztem meg, és feladót nem irtam rájuk, gondoltam az ügyfélkódból úgyis tudják. Ez tegnap történt, de ma már ürítették az automatákat. Akkor most hová kerültek a csomagjaim? Mert fura volt az egész, és azóta rájöttem, hogy külön egyesével be kellett volna pötyögni az adatokat a foxos fiókba is. Most akkor ezek a csomagol elkallódtak? Vagy hogy szerezhetném vissza őket? Tudom, ügyfélszolgálat, de szombat este van, hétfő reggelig nem akarom ezen rágni magam, úgyis tehetetlen vagyok. Van valakinek ilyen tapasztalata?

2020. dec. 19. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kódhoz amit bepötyögtél tartozik egy címzett. Az fogja megkapni.
2020. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kód az én ügyfélkódom. Ezt pötyögtem be. Ráadásul több csomag utánvétes lenne, szóval végképp fonalat vesztettem az automata előtt állva, hogy miért nem jön fel egy opció, ahová beirhatom, mennyi pénzt várok érte... De egye fene, ezt a veszteséget benyelném, csak kapják meg. Bonyolult ez az egész feladási mizéria, a kódokat nem is értem, most nézem, hogy csomagcimke gyártásnál is már be kellene irni valamit. De honnan tudjam?

Na szóval, beirtam az ügyfélkódom, kinyílt egy ajtó, betettem a kézzel megcimzett csomagokat, bezártam. Most mi lesz? Ők tudják, hogy én adtam fel? Nem értem a rendszer működését.

2020. dec. 20. 00:20
 3/6 A kérdező kommentje:
És a FOX majd kiszámlázza nekem, mennyibe került a kiszállítás? Vagy hogy a xarba működik ez? Most már ideges vagyok.
2020. dec. 20. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kártyádról vonta le a szállítás díját, amikor kinyílt az ajtó. Az utánvét összegét akkor kellett volna megadni, amikor a kódot generáltad. Valaki meg fogja kapni, az, akinek az adatait a kód generálásakor beírták.
2020. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezen a linken csinálta ismerősöd? Kérdezd meg őt, mindenképpen kell fiók ilyen csomagfeladáshoz. Feladó az nem te vagy, hanem ismerősöd, és ha vissza jön a csomag, akkor hozzá fog.


[link]


De mégis hogy csinálta akkor, ha nem tudod hol a csomagod?

Te leírtad neki a címzetteket, meg hogy mennyi pénz minden adatot?



Csinálhatnád te is, kb 1 perc regisztrálni, utána csomagméret kiválasztás után címzett adatai, meg beírod ha utánvéttel akarsz pénzt is, aztán klikk arra hogy csomagfeladás....egyszerű mint az egyszer egy.


Kapod a kódot, azt felírod; odabattyogsz bármelyik automatához, beírod a kódot, szállítási díjat tudni fogja, odateszed a kártyádat, fizetés sikeres majd OK.

2020. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmifele kodot nem irtam be és semmifele kartyaerintes nem volt. Ugy csinaltam, ahogy irtam.

Azt most hagyjuk, hogy kellett volna, en ezzel tobbet nem vacakolok, a kerdes az, hogy a cimke es ezek szerint egyedi cs9magszam nelkuli csomagok, amiket uriteskor a fulkekben talalnak, hova kerulnek. Hogy tudom visszaszerezni oket. Inkabb elkuldom postan basszus, ott legalabb nem tudom elbaxarintani, de fintos lenne visszaszereznem, mert karacsonyi ajandekok.

2020. dec. 20. 05:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!