Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség, mit csináljak, nem...

Segítség, mit csináljak, nem tudok belépni a munkahelyi Gmail-fiókomba?????

Figyelt kérdés
Gondolom az a baja, hogy ugyanarról a gépről használok kb. 3 e-mail címet. Mindegyik a munkámhoz tartozik, van amit többen is használunk, de a sajátomba nem enged belépni, amit csak én használok. Nagyon nagy baj, mert vezető vagyok és rengeteg fontos levél és e-mail cím van benne. Nem gépelem el a jelszót, de nem enged be! Kiírja, hogy "Gyanús tevékenységet észleltünk Google-fiókjában. A rendszer kijelentkeztette Önt a fiókja védelme érdekében. A folytatáshoz igazolja személyazonosságát." Ezután kéri a biztonsági e-mail címemet, amit magánlevelezésre használok. Beírom, erre küld egy kódot, amit beírok, de ez se elég neki, telefonszámot kér. Én biztonsági telefonszámot nem állítottam be a fiókomhoz. Mindegy, beírtam a munkahelyi mobilszámomat, közli, hogy ez túl sokszor volt már használva. Szerintem az életben nem használtam semmihez, de tény, hogy most már kb. ezerszer beírtam, de nem fogadja el. Beírtam már a magán mobilszámomat is, szerinte az is túl sokszor van használva. Már a férjemét is beírtam, az se jó neki. Múltkor a rohadék Facebook szivatott, jó, tény, hogy 2 Fb-fiókom is van, de aztán olyan egy nap szívatás után beengedett és akkor módosítottam az egyik jelszavát, hátha az a gond, hogy ugyanaz volt a jelszó. Sokáig nem volt gond, de most ott is szórakozik, az egyik Fb-fiókomba megint nem enged be. De az kevésbé érdekel, a munkahelyi e-mail fiókomba viszont nagy gond lesz, ha nem tudok belépni. Ez már kb. 3 napja megy. Lehet, hogy pár nap múlva be fog engedni minden teendő nélkül is? Vagy mit csináljak??????

2020. dec. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ITs a cégnél? Én nem vagyok ITs, de úgy tűnik túl sok mindent nem tudsz tenni. Várj, esetleg nézegesd a google help-et, hátha találsz választ a problémádra: [link]
2020. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam már karácsony előtt zaklatni, elvileg már nem dolgozunk. Hát, majd megkeresem januárban.
2020. dec. 21. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nem-munkahelyi Google-fiókkal. Végül a kétlépcsős azonosítás egy biztonsági kódjával be tudtam lépni 🙏
2020. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!