Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube vanced miért éri meg...

Youtube vanced miért éri meg azoknak aki létrehozták?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pénzért lehet ám csinálni valamit, hanem azért is mert szereted csinálni.
2020. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora munka lehetett egyáltalán megcsinálni. Egy az egyben a youtube alkalmazás, csak alig kellett valamit átírni az egészben, ha megvolt a youtube app forráskódja.

De lehet vannak amúgy támogatóik, akik néha utalnak. Vagy lehet idővel fognak kérni egyszeri x összeget. Vagy raktak bele pár hírdetést, de semmi zavarót mint a youtube-on.

2020. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a vandec oldala, és az alkalmazás is ajánlja pl a brave böngészőt is. Ha valaki kipróbálja egy jó kis böngésző. Pl Japánban igencsak népszerű, mert alapból tilt minden reklámot. Bár nálunk is sokak használják az online filmes oldalakon levő reklámok blokkolására..Szerintem a vanced esetében már az megéri nekik hogy sokan használják. Ha meg sikerül sokakat átcsábítani a brave-re, az meg + bevétel is lehet nekik.
2020. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

2,

Ha valaki nem frissít rá akkor az életbe nem lesz fizetős.

Ha meg mégis változtatnának rajta, akkor van sok egyéb hasonló alkalmazás is pl


[link]

2020. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szponzorálja őket, így megéri nekik és jó dolgot is hoznak létre.
2020. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Pl. Nrave böngészőt reklámozzák, reklámon keresztül ha felteszi valaki, kapnak utána pénzt.
2020. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem még sokáig marad, bár én csak ebben a hónapban kezdtem el használni, nem tudom mikor hozták létre. Ha vége lesz én csak arra tudok gondolni, hogy majd a google letiltja vagy megbünteti őket.
2020. dec. 24. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is használom. Androidon annyi reklám van hogy hihetetlen. Szánalmas...

Egy videoban akár 2x reklamot dob fel, és kb osszesen 20-30 mp mire kinyomhatom a picsába...

2020. dec. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!