Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ennyire selejt a facebook?

Miért ennyire selejt a facebook?

Figyelt kérdés

Ugye van egy olyan funkciója a facebooknak, hogy ha valami kifogásolhatót találok vagy olyat ami nem felel meg a szabályzatnak, akkor azt jelenthetem és ők ellenőrzik.


Na de ez a rendszer egy hulladék!


Volt, hogy jelentettem egy videót amiben egy élő kutya lábát vágták le bárdal. Azt jelezték vissza, hogy semmi kifogásolható nincs benne és nem is törölték le!


A mostani eset is hasonló...

Van egy hírportál ami álhíreket posztol és mellé hihetetlen mértékű gyűlöletkeltést is csinál.

A kommentek pedig szintén ilyenek. (Pl. "Én az ilyet nem bezárnám hanem megölném, had szenvedjen!")

Jelentettem az oldalt.

A facebook azt válaszolta, hogy nincs benne semmi kifogásolható. Jelentsek inkább konkrét posztokat.

Mivel szinte az összes bejegyzésük ilyen, így elkezdtem jelenteni mindet. Meg pár kommentet is.

Mindegyikre az volt a válasz, hogy semmi kifogásolható nincs benne!

Egy ilyen kártékony és mérgező oldalt miért hagy létezni a facebook??


Mikor más dolgokat meg automatikusan letöröl, ami feleannyira se gáz..



2020. dec. 26. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Kényszerítenek, hogy használd? Ha ilyen szar, töröld le és probléma megoldva.
2020. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is egy selejt bughalmaz volt.


Sokan az életüket is rábíznák, én inkább messzire kerülöm.


Szilveszterig lehetne sorolni, hogy mi minden baj van vele

2020. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez a liberalizmus átka!!
2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!