Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A "dvdolcson.eu" webáruház...

A "dvdolcson.eu" webáruház mennyire megbízható? Rendelt onnan valaki? Vélemények? Látszólag minden rendben van vele, de az árak nagyon alacsonyak így gyanakodom mert legutóbb sajnos a Gruppin bebuktam. Selejt a micro sd amit küldtek

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 15:22
 1/9 Komplikato ***** válasza:
Nevezett oldalt nem ismerem konkrétan, de nem nehéz olcsó árakat lelni, hiszen itthon az adathordozó árában TÖBB az AtrisJus adó, mint a termék ára. Itthon biztos nem kap senki 250 forintért BD lemezt. Viszont ilyen külföldi shopokból van nem egy ami megbízhatóbb vagy elég sokan vásárolnak rajtuk.
2015. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"elvileg" megbízhato bolt kategoriaban van, a véleményezők valos emberek, van személyes atvételi pontjuk és facebook oldaluk. 10% kupon kedvezmny az első vasarlasnal.az altalam kivalasztott termék (micro sd) kb 2000Fttal olcsobb naluk mint pl itt a szamitastechnikai üzletben. ez mind nagyon jol hangzik..de ez lehet parasztvakítas is, és akkor megint csak a pénzkidobas.. tanacstalan vagyok :)
2015. febr. 19. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Én többször vásároltam tőlük lemezeket, teljesen megbízhatóak és gyorsak.
2015. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 19. 15:51
 5/9 anonim válasza:
Sziasztok, én is már rendeltem tőlük eddig 2x és nincs semmi átverés, megbízható a webáruház. Szerintem érdemes inkább tőlük vásárolni mint az ilyen más webáruházakba és vagy Hipermarketekbe. Ajánlom mindenkinek. :)
2016. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
2 db HDD 5TB-os HDD-t rendeltem tőlük, a számlán 2 van, a csomagban 1 volt. Írtam nekik emailt, jelen állás szerint 40.000 Ft-al vagyok megkárosítva.
2020. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha esetleg bárki olvassa még,egy maxell microSD kártyát+olvasót és egy USB-s microSD kártya olvasót rendeltem Tőlük,rendeltetésszerű és nem túl gyakori használat mellett kb fél év alatt tönkrement a microSD kártya,ezt még a saját költségemen reklamációval egybekötve elküldtem Nekik,kaptam egy újat,viszont az USB MicroSD olvasó is elromlott a napokban../ezt már nem küldöm vissza../Szóval,olcsó,ez igaz,de sokszor olcsóság=nem kifizetődő...
2022. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Érdemes végig olvasni !

Igaz, hogy nem most történt ez az eset,de remélem, hogy segíthetek a döntésben amivel sok sok kellemetlenségtől óvjátok meg magatokat és másokat.

2021. ben rendeltem DVD olcsón.eu árháztól egy Kingstone prendivot és mivel sajnos találkoztam már olyan adathordozóval ami nem felelt meg a rajta feltüntetett kritériumoknak ezért egy erre használatos teszt programmal leteszteltem (h2testw-1.4) a teszt igazolta a gyanakvásom.

Igaz, hogy az adathordozó tároló kapacitása megfelet a rajta feltüntetettel,de a fel és a letöltési sebesség lényegesen kevesebb volt az igért sebességtől. Így már nem is annyi ra OLCSÓ ! "Olcsó húsnak híg a leve" Természetesem ezt a tényt jeleztem az DVD olcsó felé (vagy olcsóbbat vagy igazából mindegyis, hogy milyen fantázia néven nezettük Őket) természetesen erre is meg van az álltaluk bevált módszer,amit szerintem sokan "beesznek" (küldje vissza, hogy mi is letesztelhessük) természetesen NEM a CÉG hanem a vevő költségére. Na persze ! A NAGY LÓ Fa..t ! Várjunk csak, ezt komolyan gondolják? hogy az én saját kötségemen elküldöm nekik az a terméket ami bizonyítja a pendrive hamis mivoltját ? Inkább azt a megoldást választottam kényszerűségből,hogy a már egyszer kifizetett terméket megpróbálom ezekkel a paraméterekkel használni,mert nagyon féltem attól ha visszaküldöm semmi sem maradt volna csak a -4.000.-Ft.amit fizettem érte.

A korrekt cégek hasonló esetben küldenek egy másik terméket amit csak akkor ad át a futár, hogy Te oda adod neki a cserét. (Én már jártam így)

Ezek alapján döntsétek.

Üdv.:Csaba

márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves leendő vásárló !

Érdemes végig olvasni !

Igaz, hogy nem most történt ez az eset,de remélem, hogy segíthetek a döntésben amivel sok sok kellemetlenségtől óv meg benneteket és másokat is.

2021. ben rendeltem DVD olcsón.eu árháztól egy Kin…one prendivot és mivel sajnos találkoztam már olyan adathordozóval ami nem felelt meg a rajta feltüntetett kritériumoknak ezért egy erre használatos teszt programmal leteszteltem (a neten ingyenesen letölthető alkalmazással „h2testw-1.4”) a teszt igazolta a gyanakvásom.

Igaz, hogy az adathordozó tároló kapacitása (a 64 GB ) még megfelet a terméken szereplőnek,de a fel és a letöltési sebesség lényegesen kevesebb volt az igért sebességtől. Így már nem is annyi ra OLCSÓ ! UGYE ? erre szokták mondani "Olcsó húsnak híg a leve" Természetesem ezt a tényt jeleztem az DVD olcsó felé (vagy olcsóbbat vagy igazából mindegy is, hogy milyen fantázia néven nevezzük Őket) természetesen erre is meg van az álltaluk bevált módszer,amit szerintem sokan "beesznek" (küldje vissza, hogy mi is letesztelhessük) természetesen NEM a CÉG hanem a vevő költségére. Na persze ! A NAGY LÓ Fa..t ! Várjunk csak, ezt komolyan gondolják? hogy az én saját kötségemen elküldöm nekik az a terméket ami bizonyítja a pendrive hamis mivoltát ? Inkább azt a megoldást választottam (kényszerűségből) ,hogy a már egyszer kifizetett terméket megpróbálom ezekkel a paraméterekkel használni,mert nagyon féltem attól ha visszaküldöm semmi sem maradt volna csak a -4.000.-Ft.amit fizettem érte.

A korrekt cégek hasonló esetben küldenek egy másik terméket amit csak akkor ad át a futár, hogy Te oda adod neki a cserét. (egyébként ez egy működő dolog).

Üdv.:Csaba

ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!