Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on miért seedel tovább...

Ncore-on miért seedel tovább a torrent, miután kitöröltem?

Figyelt kérdés
Helyhiány miatt áthelyeztem egy pendrivera 5 letöltött torrentet, hogy majd később visszateszem és seedbe rakom őket. A kliensből nem töröltem egyiket se, viszont észrevettem ma hogy csak háromnál állt meg a seedelés, a másik 2 torrent azóta is fut és seedel. Az aktivitás menübe is megnéztem, ott is lement a seed idő és mutatja hogy seedbe van. Ez hogy lehet? Nincsenek is a gépen már a fájlok, csak a pendriveon.

2020. dec. 27. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azokat nem vitte senki, ezért nem volt mit feltölteni, ezért a kliens nem vette észre, hogy nincs meg az anyag. A 3-nál ami leállt lett volna letöltő, a kliens megpróbálta volna beolvasni az anyagot, hogy feltöltse neki, de nem volt ott, ezért leállt a seedelés.
2020. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi a választ. De azt még mindig nem értem, hogy ha nincs meg az anyag akkor hogy tudja seedelni és miért megy lefele a seed idő folyamatosan? Konkrétan most teljesítettem a 2 torrent seed kötelezettségét úgy, hogy nem is volt meg a gépen a fájl.
2020. dec. 28. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem vitte senki azt a 2 torrentet, senkit sem érdekel, hogy nem volt meg az anyag, a kötelezettséged teljesítetted. Annál a 3-nál nem, amit vittek volna, mivel az igény mutatkozásakor nem töltöttél fel, így az leállt, azt nem teljesítetted.
2020. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Tehát ha van egy torrent amire nincs érdeklődés és kb senki nem tölti, akkor azt úgy is vissza lehet seedelni rendesen, hogy konkrétan kitörlöm a fájlt? Mindig tanul valami újat az ember :D

És ez teljesen szabályos is így egyébként?

2020. dec. 28. 17:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Most megnéztem, van rajtuk pedig 30-30 seeder.
2020. dec. 28. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen szabályos volt, mert nem volt igény a feltöltésedre, de te ott voltál arra az esetre, ha mégis van - ilyenkor a kliens hibával leállítja a seedelést, ami szintén rendben van, hisz nem tudott feltölteni. Hogy miért, azt nem a tracker dolga eldönteni, lehet akkor is hiba, ha rossz a HDD, túlterhelt, nincs elég RAM a feltöltendő adat beolvasására, elmegy a net, áramszünet, stb. Ezer oka lehet, hogy a seedelés megszakad. Persze ebből ne legyen rendszer, mert ha mégis jön letöltő, megszakad a seed és nem veszed észre, könnyen szankciók lehetnek.
2020. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!