Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyhogy eltűnt a nagybátyám...

Hogyhogy eltűnt a nagybátyám YouTube fiókváltásnál a neve?

Figyelt kérdés
Azt mondta Google akart szinkronizálni de ő nem akart és így eltűnt a neve, most csak az van amivel regisztrál, nem szokott semmit feltölteni.

2021. jan. 1. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy "eltűnt a neve"?


Ha rá megy a saját (üres) YoTube csatornájára, a név rész üres, vagy egyáltalán nincs meg a csatorna?


És mi az hogy "csak az van amivel regisztrál"? Mindenhol az a neved, amivel regisztrálsz...

2021. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem ez a YouTube csatorna nevem: https://www.youtube.com/channel/UCVZmljAR6WrkZxyNEorKZkw/vid..


Neki ez el tűnt (más neve volt a csatornájának)

Mintha nekem ez a nevem eltűnne és csak az eredeti nevem lenne, és csak azt a egy lehetőséget lehet használni mert nincs már ott.


De küldők képet jól meg értsed: [link]

Amin nem látszik a nevem az az eredeti ami neki is működik de ami nekem be van pipával az neki eltűnt.

2021. jan. 1. 19:29
 3/10 A kérdező kommentje:
??
2021. jan. 1. 23:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerinted miért tűnt el neki?
2021. jan. 2. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A profilképnél, a fiókváltás alatt sincs meg? Ha nincs, akkor passz, csak ez jutott eszembe.
2021. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eltűnt neki onnan, pedig ő semmit nem töltött fel.
2021. jan. 3. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel a szinkronizálásokkal jobb óvatosan bánni. Én szeretem, hogy van, de egyszer én is megszakítottam, mert nem akartam és eldobott mindent, semmim sem maradt. Azóta 2 eszközön van szinkronizálva. Neki nincs máshol?
2021. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs, csak egy Google fiókja van
2021. jan. 3. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy értve, hanem egy fiók, de pl. telefonon is és PC-n is bejelentkezve. Ha az egyiken elvesznek az adatok, még ott a másik, amiről vissza, fel lehet szinkronizálni.
2021. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"eltűnt a nagybátyám"


Sajnálattal hallom. Mikor?

Bejelentetted már a rendörségen?

2021. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!