Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem a tiktok fiókom mert...

Töröltem a tiktok fiókom mert újat szeretnék csinálni. Ha újat csinálok és beírom az emailem meg hogy mit akarok jelszonak akkor a régi fiókomba jutok. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Higy csináljak újat úgy, higy a mostani megszűnjön?
2021. jan. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyan azt az emailt írod be ami a korábbi fiókod alatt is használtál, akkor nyilván oda jelentkezel be.

Ennyire hülye azért remélem nem vagy...

Nyilván új email cím kell, mivel ezeket az alkalmazás fiókokat ha jól tudom nem is lehet törölni, csak "felfüggeszteni".

El kellene olvasni az ászf-t, hogy mit írtak bele a kici kínaiak feltételeknek.

2021. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet egy emailrol tobb fiokot csinalni😂
2021. jan. 3. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csináljad okoska 🤣🤣🤣
2021. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
❤️❤️❤️
2021. jan. 3. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
En azt tavacsolnam, hogy csereld ki az e-mailt a torolni kivant fiokodnal, es ugy torold. Jo tudni, hogy 30 napig visszaallithato a fiok, igy azert nem tudsz ujat regisztralni. Azt sem art tudni, hogy a torolt fiokhoz kapcsolodo e-mail cimmel, nem tudsz uj fiokot letrehozni.
2021. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!