Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom jo helyre irok-e....

Nem tudom jo helyre irok-e. Melyik a legjobb ipad vagy tablet szamomra ha maximum 160 000 ft. Ot akarok erte fizetni es szeretnek rajzolni rajta illetve illusztraciora hasznalni?

Figyelt kérdés
es meg annyi h ezekhez kulon programot kell letoltsek? olyan kellene amelyiknek nem olyan kicsi a kepernyoje. bocsi de nem ertek ezekhez. koszi a segitsegetek!
2017. ápr. 20. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
valami i7 -es procival szereltet érdemes.
2017. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnal irni peldat?
2017. ápr. 20. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:

#1

Ezt ugye te se gondoltad komolyan...?

Igen, van i7-es CPU-val tablet, de az éppenséggel közel sincs a 160-hoz, de még a 300-hoz se mivel a legolcsóbb amit találtam és használható is valamire az 450 ezer...

2017. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajzolásra én ezt javaslom inkább:

[link]

2017. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor tegyuk fel h nincs felso arkategoria. Tablet vagy erintokepernyos laptop jobb erre a celra? Es melyik?
2017. ápr. 20. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha nincs még pc-d, vagy laptopod, akkor egy laptop(vagy pc) + wacom digitalizáló tábla, mint amit fentebb linkeltem. Sokkal pontosabbak ezek a direkt rajzolásra szánt céleszközök, mint akármelyik érintőképernyős tablet vagy laptop. Pluszba nyomás erősségével vonalvastagságot is tudsz befolyásolni, amire az érintőképernyők jelenleg nem képesek. Plusz még egyéb kényelmi dolgok...
2017. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok. Koszonom a hasznos valaszokat mindenkinek :)
2017. ápr. 20. 22:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek hol lehet beszerezni ezt?

[link]

Xp pen artist 22 hd tablet monitor

2017. ápr. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!