Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelenleg melyik a legrosszabb...

Jelenleg melyik a legrosszabb internetszolgáltató Magyarországon?

Figyelt kérdés
Gondolom, abban nincs vita, hogy a két legrosszabb a Vodafone és a Telekom. Sajnos a házban, ahol lakom, csak ez a 2 van. Jelenleg Vodafone-om van, a szolgáltatás minősége kritikán aluli, és vacillálok, hogy érdemesebb lenne-e Telekomra váltani. Szóval a kettő közül melyik a rosszabb?
2021. jan. 5. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Vodafone
Telekom
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Vodafone egy nagy kupac trágya. Kanyarban nincs a Telekomhoz képest. Ahol én lakom ráadásul még olcsóbb is. Atomstabil, soha nem volt még gondom vele.
2021. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért a régi invitel se volt felénk a legjobb.

2 közül én a telekomot jobban szeretem, de kiépítéstől függ. Pesten nem volt problémám a vodával, vidéken viszont nem volt rendesen kiépítve, gondolom régebbi upc-től vették át a hálózatot így telekomra tértem át, elég stabil.

2021. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért az erős túlzás, hogy a Telekom az egyik legrosszabb.


A vodafone és a Digi igencsak okoz még problémát jónéhány helyen, akadozik hol van hol nincs adás.


Én én 25 éve a Telekomnál vagyok (biztos a kivételek közé tartozom) de soha nem volt problémám velük. Se a nettel se tv-vel se mobile-al.

2021. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem külön kell szedni, Budapest és nem budapestiek
2021. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Telekommal is óvatosan, mert elég sok helyen Budapesten is csak ADSL van. Ami bár stabil mint a beton, nem a sebességéről híres. Ráadásul az IPTV is annak a sávszélességét foglalja. Úgyhogy mielőtt váltasz, nézd meg, hogy mi érhető el nálad. Ha van kábelnet vagy optika, akkor viszont megéri váltani.
2021. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerűen undorító a VodaFone. Amióta megvették a UPC-t, nálunk is ugye átállt a VodaFonera a net ezután, és egyszerűen borzasztó. Esténként használni sem lehet, folyton ledobál, napi 6-7x elmegy, akkor 10 percig semmi. Megkeresésre nem reagálnak, náluk mindig minden kurvára rendben van. A UPC 3-4 évig képes volt akadásmentesen üzemelni.. Gondolkozom a Digire való 1000mb/s-os váltásra, remélem onnan legalább egy 500 átfog jönni. Vodafonenál az 500 helyett 300 jön át, hát gratulálok. Mindenképpen a VodaFone a legrosszabb.
2021. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!