Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma tiltott le valakit a Facebook?

Ma tiltott le valakit a Facebook?

Figyelt kérdés
2006ban lett létrehozva a Facebookom és eddig csak ma kaptam olyan üzetet, hogy "A fiókod le van tiltva"...használatával végzett tevékenység nem felel meg a közösségi alapelveinek..kértem ismételt ellenőrzést és visszajött hamar. Le voltam sokkolva. Azzal kezdődött, hogy csatlakozni akartam egy régen kilépett csoporthoz amikor "jelenleg nem tudsz csoportokhoz csatlakozni"---a visszaélések megelőzése érdekében fiókodat átmenetileg korlátoztuk." Soha semmilyen elvet nem szegtem meg, facebookon is alig vagyok, inkább csak nézelődök minthogy posztolgassak. Néhány csoportban vagyok csak bennt. Nem értem miért történt ez...Eléggé felkavart a dolog, hisz 14 éves korom óta használom és egyszer nem volt ilyen gond vele...Valaki feljelentett vagy mi a baj? Korábban csatlakoztam ki és be csoportokból mert akkor úgy gondoltam, hogy unalmas de később visszaléptem és akkor semmi gond nem volt. Annyira meglepődtem és a facebook is csak annyit írt, hogy "sajnáljuk ha kellemetlenséget okoztunk"...hát igen.

2021. jan. 7. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Irj nekik emailre, hogy mi a gond. Hatha tevedes, vagy feltudjak oldani.
2021. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.sikerült utána rögtön feloldalni csak meglepődtem hisz első eset :D..
2021. jan. 7. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre a válasz ("Ma tiltott le valakit a Facebook?"):

Igen, például Donald Trump-ot.

2021. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem 2018-ban es nem kaptam vissza a fiókom. Annyit írták nem tartottam be a szabályzatot és a döntésük végleges.

Korábban 3 évig deaktivaltam a fiokom.3-4 havonta egyszer felléptem minden rendben e aztán újra deaktivitás. 2018 július közepén újra beakartam lépni, nem lehetett mert szabályt szegtem. Mit is ha 3 évig nem likoltam, nem kommenteltem, nem osztottam, nem posztoltam.

Ez akkor volt, mikor több tízezer fiók végérvényesen eltűnt vagy zároltak.

2021. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!