Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy számítja az Ncore a...

Hogy számítja az Ncore a feltöltést?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy az Ncorenál mi alapján tilt le a rendszer? Nem az én Ncore-om, azt sem tudom, hogy hányan használják rajtam kívül vagy, hogy én voltam e hibás a letiltásért (lehet, hogy akkortájt csak én használtam nem tudom). De volt egy olyan, hogy a rendszer letiltott, mert nem volt meg a kellő felöltés. Úgy emlékszem, hogy 20.a után töltöttem le pár dolgot és elvileg oda van írva amikor kapod a figyelmeztetést, hogy a 20.a vagy 21.-e vagy nem is tudom hanyadika után letöltött dolgok nem számítanak bele az adott hónapba vagy valami ilyesmi. Na most vagy rosszul értelmeztem és nem arra vonatkozik vagy jól értettem és nem én voltam a hibás, mégis le lett tiltva 1 hónapra a felhasználó.


Viszont ha mégis én voltam a hibás, az Ncore mit számol? Nekem elég sokat ment maga a torrent (kb csak éjszaka nem) és többször néztem is, hogy tölt e fel és töltött fel (az egésznek ilyen részeit töltötte vissza 0,09 0,04 0,49 0,42 0,2 0,22 és vannak 0,00-sok is). Ezeknek kéne 1,00 lenni gondolom én. De ha most én azért nem tudom teljesíteni ezt, mert mások ezt nem töltik le azzal én mit csináljak? Régen az volt, hogy nem tudom 50 órát kell seedelni és oké aztán volt valami változás talán.


Nem vagyok nagy guru, de gondolom érthető a problémám. Én hibáztam?



2021. jan. 10. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most is 48 órát kell csak seedelned, valaki lehet letöltött valamit és elfelejtette vissza tölteni. Közös lónak túrós a háta.
2021. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az aktivitás menüpont alatt látod, hogy mennyi ideig kell még seedelned a fájlokat. Csekkold le ott hónap vége felé és akkor látod, hogy rendben van e feltöltésed.
2021. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél hibás benne, ha mégsem számolta el az oldal a kliensed forgalmazását, mert futottak a torrentek, de nem történt feltöltés. Ez olyankor van, ha várósor alakul ki, mert a letöltőprogramban elérted az egyszerre futtatható torrentek számát. Minden további torrent azonnal stoppolásra kerül, mert arra vár hogy más feladatot leállíts, hogy a limiten belül maradjon a futó torrentek száma.

Ha ez van, az aktivitás menüben látnod kellene, hiszen a torrentek állapota "stopped" ilyenkor. A kliens pedig nem azt írja hogy seedelés/megosztás, hanem várósor/queue. Valamint ezeknél előfordulhat a 0,0 arány, hiszen ha nem seedelted őket akkor adatot sem tudtál feltölteni.

2021. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. jan. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!