Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Faceebok elfelejtet jelszó?

Jézus szolgája kérdése:

Faceebok elfelejtet jelszó?

Figyelt kérdés
el felejtetem a jelszavamat,és csak az imeilre küldene új jelszót csak az baj hogy ott is elfeledtem a jelszót,van valami megoldás.

2021. jan. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem volt telefonszám hozzárendelve a profilodhoz?

Ha nem volt, akkor valószínűleg az egyetlen megoldás az lesz, ha létrehozol egy új Facebook profilt.

2021. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem.
2021. jan. 15. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg nem lehet valahogy föl törni és új jelszót adni?
2021. jan. 15. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltorni nem fogod tudni, foleg hogy mivel probalkoztal, igy gyanusnak itelt mar meg azota. Az e-mailes szolgaltatoval konnyebb felvenni a kapcsolatot es visszaszerezni. Igy az e-mailedet probald meg elsosorban visszaszerezni.
2021. jan. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
próbálkozom de ott is csak arra az email címre küldi vagy másodlagosra csak nekem nincs másodlagos, de nem tudok belépni.a szolgaltatoval meg nem tudom hogy kel felvenni a kapcsolatot.
2021. jan. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!