Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Flash helyett van valami más...

Peca1000 kérdése:

Flash helyett van valami más szoftver?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon egyszerű webes alaprajz készítő az ingatlan.comon, ami Flash alapú: [link]


Mindíg engedélyezni kellett, és működött. Chrome-ba dolgozok.


De mivel januártól megszűnt a Flash, így alaprajzot sem tudok készíteni, a program nem működik, pedig nekem fontos lenne a munkámhoz.


Tudnátok olyan Flash helyettesítőt ajánlani, amit feltelepítve működni fog? Linket is kérnék!


Google-ba beírtam, hogy ilyet keresek, de csak kétes eredetű oldalakat dobott fel.


Vannak más alaprajz készítő szoftverek, de nagyon bonyolultak, ezt szoktam meg, ezzel pikk-pakk legyártok bármilyet.



2021. jan. 16. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga a flash mint technológia szűnt meg.

Az ingatlan.com felelőssége kicserélni...

volt rá vagy 4 éve...

2021. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Írtam is nekik, hogy csináljanak valamit, mert ez így nem állapot.
2021. jan. 16. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél fel régebbi böngészőt, és ne engedd frissülni.
2021. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem blokkolva volt régi böngészőn is egyből a flash. Frissítést letíltottam. De blokkolt volt, még egy Xp-s gép alatt is.
2021. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!