Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben a "Beérkező levelek"...

Gmail-ben a "Beérkező levelek" címke eltávolítása több levélről egyszerre? (gmail bug)

Figyelt kérdés

Kaptam egy igazoló emailt, szokásos erősítsd meg az email címedet regisztrációhoz stb. Nyilván nem ez az első rengeteg ilyen emailt kaptam már játékfiók regisztráció, g2a, steam, online vásárlás, akármivel kapcsolatban.

Most valamiért kivételt tett és ahogy beérkezett ez a levél eltűnt az összes többi levelem, csak ez az egyetlen levél volt az egész gmail fiókban semmi más. Gondolom valami biztonsági fenyegetést érzékelhetett vagy a f*sz tudja lehet csak egy bug bár még soha nem találkoztam ilyennel.

Visszaállítottam a leveleimet azonnal ami még a törölteket is visszarakta, csak egy a probléma.


Eleve nem tudom honnan jön a gmail-nek hogy ilyet csináljon, hogy nem is töröl mert a kukába se volt hanem eltűntet minden levelet azóta amióta a fiók regisztrálva van.

Most ezt mind visszaállította, életem összes levelét amit valaha kaptam, küldtem stb. Minden megmaradt úgy ahogy van, minden a helyén van viszont minden levél a meglévő címkéje mellé megkapta a "Beérkező levelek" címkét. Az összes létező levelemet ami több mint 1500 levél a visszaállítás során berakta a Beérkező levelekhez. A gond az, hogy ha ki is jelölöm az összeset, csak az általam létrehozott címkéket tudom levenni róluk, a "Beérkező levelek" címke nem jelenik meg a listában.


Egyesével le tudom venni, de ez azt jelentené, hogy több mint 1500 levelet egyesével meg kéne nyitnom, levenni a címkét majd visszalépni és kattintani a következő levélre és megcsinálni ugyanezt.


Egy ilyen művelet 3-4 másodpercig tart ami nem sok. Csak ezt beszorozva 1500-al 1óra 15perc és 1óra 40perc kb ami időt igénybe venne persze evés ivás minden nélkül úgy hogy megállás nélkül folyamatosan csak kattingatok, hogy minden visszaálljon normálra és a Beérkező levelek-nél csak az legyen mint eddig szóval 5-6 levél meg az újonnan beérkező levelek nem pedig életem eddigi összes levele.


Valami ötlet?


Tisztázásképpen mégegyszer. Minden megmaradt úgy ahogy volt, minden levélen megmaradt az a címke ami volt, minden levél a helyén van. Mert ugye alapvetően a gmail-ben a beérkező levelek vagy elsődleges levelek közül úgy tudsz egy levelet áthelyezni vagy eltüntetni hogy vagy kitörlöd vagy átrakod egy másik mappába úgymond szóval egy másik címke alá és akkor ott fog megjelenni.


Itt a probléma az, hogy az összes létező levél a már meglévő címkéje mellé újra megkapta a beérkező levelek címkét a visszaállítás miatt gondolom én. Tehát a levél a címke alatt is megjelenik ott ahol eddig volt és a beérkező levelek közt is.



2021. jan. 17. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A beérkező levelek címke minden olyan e-mailen ott kell hogy legyen, amit neked küldtek. Nem csak az olvasatlanaknál. Ez így jó.
2021. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De eddig a Beérkező levelek közt csak azok voltak amiket nem helyeztem át másik címke alá. Csak 5-6 levél volt ott nem pedig 1500. És ahogy törölgettem a Beérkező levelek címkét, úgy el is tűnt és csak ott jelenik meg ahol eddig is.

Ez így nem jó, nem normális, nem kéne 1500 levélnek egy helyen az új levelek közt lennie ha azokat egyszer már átkategorizáltam máshova.

A beérkező levelek címke eddig se lehetett rajta mert akkor ugyanaz lett volna a helyzet mint most.

A másik, hogy minden levél megkapta ezt a címkét egy ez kib*szott nagy hiba a rendszerben semmi több. Az elküldött leveleken is ott kéne legyen a beérkező levelek címke szerinted? Csak mert az életem összes elküldött levele is a beérkező levelek közt van.


A kérdésem továbbra is áll. Egyesével végig kell kattingatnom és eltávolítani 1500+ levélről ezt a címkét hogy megint minden olyan legyen mint volt vagy van módja annak, hogy az összes levélről egyszerre levegyem ezt a címkét?

2021. jan. 17. 10:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy a merlinike54 felhasználónévre hallgató kedves illető szintén érdeklődött és nem sokkal később meg is osztotta velem a titkot amit most én megosztok veletek is, természetesen ez az ő érdeme legyen bármilyen egyszerű is ez.

Kijelölöd a leveleket akár a 5000-et egyszerre és "Archiválás". Ennyi.

Köszönöm merlinike54, megkíméltél másfél órányi folytonos kattintgatástól. Pedig már kidolgoztam a tervemet is, hogy ha minden nap csak 50 levélről leveszem a Beérkező levelek címkét akkor egy hónap alatt vissza is állhat minden úgy mint azelőtt.

2021. jan. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!