Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Androidon lehetséges csak a...

Androidon lehetséges csak a Gmail egyik fiókját eltávolítani?

Figyelt kérdés
Én az Androidomat egy adott flehasználóra beállítottam, annak a Google fiókjába szeretném automatikusan a biztonsági mentéseket, annak a GoogleDrive-át akarom használni. Viszont nem akarom használni ennek a Gmail levelezését, hanem egy másik Gmail accountot. Erre van is lehetőség, hogy telepítés után egy másikat hozzáadjak. De kérdées, hogy ilyenkor tényleg csak a Gmail-t adtam hozzá? Gmail App-on belül adtam hozzá új Gmail fiókot. A másik pedig az, hogy hozzáadásután szeretném az előzőt eltávolítani. Ezt napokig kerestem, hogy hogyan lehet, mert annyira el van dugva, és nem as GmailApp-on belül lehet. Viszont én csak a Gmail-t szeretném eltávolítani, és a Google Drive és a Biztonsági mentés szeretném, ha enneél az elsődleges felhasználó fioóknál maradna. Lehetséges ez?

2018. júl. 21. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Töröld a levelezést
2018. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!