Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram "a fiókod átmenetile...

Instagram "a fiókod átmenetileg zárolva van" erősítsd még a személy azonosságod 24 órán belül kétszer is kiírta ugyanezt valakivel előfordult már?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este nem engedett bejelentkezni. Valami olyat írt ki hogy sérült a fiókod biztonsága. Nem adtam meg sehol a jelszavam, de OK változtatok jelszót. Beengedett újra.

Erre ma már délután megint nem enged belépni azt írja ki hogy adathalászat történt vagy mi és változtassak megint jelszót.

2 sms kódot is kaptam a 2 nap alatt.

Most be tudok lépni.

Előfordult valakivel már ilyen?

Holnap kezdődik majd elölről az egész?!

2021. jan. 19. 19:23
 2/5 A kérdező kommentje:

"" A fiókod átmenetileg zárolva van. Gyanús tevékenységet tapasztaltunk az Instagram fiókodnál, így elővigyázatosságból átmenetileg zároltuk azt. Valószínűleg sérült a fiókod biztonsága, mert egy olyan webhelyen adtad meg a jelszavadat, amelyet direkt az Instagramhoz hasonlóra terveztek, az ilyen támadásokat hívjuk adathalászatnak.


A következő néhány lépésben személyazonosságod megerősítésére kérünk, hogy gondoskodhassunk a fiókod biztonságáról, és ismét be tudja jelentkezni""



Ilyen marhaságokat ír ki.

Ez a második alkalom!!!

2021. jan. 19. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a hivatalos Instagram oldal/alkalmazás, vagy e-mail írja?

Egyébként változtass email+Instagram jelszót, és ahol tudsz, ott használj 2 faktoros hitelesítést.


Valószínűleg a jelszavaddal próbáltak belépni, gyanúsan messzebbről, mint az általuk tudott utolsó aktív lokalizáció.

2021. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egymás után kétszer is? És email értesítést sem kaptam hogy megpróbáltak volna bejelentkezni.....
2021. jan. 19. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajna volt, hogy egész firefox loginomat törték fel, és mivel átlagember vagyok, weboldal jelszavakat azon mentem el, így mindenhez hozzáfért jóformán. ÉS csak kb 2-3 nap múlva jöttem rá, amikor PayPal fiókomról egy jóadagnyi pénzt fizetett valakinek, addig annyit turkált a több éves személyes elmentett adataimban, amennyit akart.

Egyszerüen azonnal törölte az email-eket, amiket kaptam a bejelentkezésről, stb, így jóformán esélyem sem volt észrevenni.

2021. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!