Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagram-nak mi értelme van?

Az Instagram-nak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Én csak Facebook-ot használok, azt is csak kapcsolattartásra.

Valaki leírná mire jó az Insta vagy miket csinálnak rajta az emberek?


26/F



2021. jan. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik oldalról magamutogatás, egónövelés lájkvadászattal.

Másik oldalról pedig jól ki lehet röhögni a magamutogatókat.


Viccet félretéve, sajnos arányaiban kevés ott az értékes tartalom.

2021. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ugyanúgy lehet üzeni, kapcsolatot tartani, képet megosztani, mint Facebookon. Én sztárok, celebek képeit nézem.


Egyébként mára teljesen átment szponzorált hirdetésekké.

2021. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram eredetileg egy online fotóalbum alkalmazás volt, a mobillal készült képeket lehetett megosztani, meg mindenféle filterrel feldobni, ami a maga idejében menő volt. Aztán jött a selfie-trend, aztán a Facebook felvásárlás, majd az influencer-marketing. Egészen odáig jutva, hogy ma már csak arra nem használják amire kitalálták, helyette a népszerűségi verseny megy a több like-ért és követőért, hogy felkeltse a szponzorok figyelmét és onnantól kezdve posztoknak álcázott reklámfelület lesz a csatornákból.
2021. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak színészeket meg pár oldalt követek Instagramon, másra nem jó.
2021. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!