Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2021-ben hogy lehet ncore-t...

2021-ben hogy lehet ncore-t szerezni?

Figyelt kérdés
Őszintén nekem egyetlen egy játék kéne, de nincs fent sehol... Régebben megvolt csak újra raktam a gépem és eltűnt. Szóval hol lehet meghívót szerezni? Válaszokat köszönöm!

2021. jan. 20. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért felesleges, és nem is fognak adni. Akkor inkább kérj meg valakit hogy töltse le neked és küldje át. Netalán még meg is veheted, ha még online árulják és annyira jó játék.
2021. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy lehet, mint 2020-ban és előtte: ha meghívnak. Seftelhetsz is akár meghívókkal, ha szerencséd van szerezhetsz úgy is egyet, vagy kitartóan kéregethetsz hátha megszán valaki téged, de mindig ugyanott kötünk ki: az oldalra meghívással lehet beregisztrálni. Az már mindegy kb. hogyan szerzed a meghívót.
2021. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De pont azért kéne le torrenteznem hogyne kelljen megvenni. Számomra elég drága 60 euro-ért egy játék és nem éri meg.
2021. jan. 20. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
60 euróért a premier játékokat adják meg ami hype. Ha van tört verziója, fent lesz mindegyik oldalon, a publikusokon is. nC-ra is ugyanonnan viszik át őket, nem exkluzív, hogy csak ott legyen fent. Ha meg nincs törés még, akkor ott sem lesz fent, ahogy sehol máshol.
2021. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van a 2-es küld:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..


Ha meg nincs, akkor mérettől függően lehet letöltöm neked. :)

2021. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Játék nevét leírhattad volna, fent van az máshol is szerintem csak nem elég jól nézelődsz.
2021. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a játék nevét megkeresem neked.
2021. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szisztok!

Köszönöm ezt a sok ajánlatot de idők közben találtam egy online oldalt ahol kb minden fent van! A neve Pirate bay és onnan letudtam szedni! De tényleg köszönöm hogy felajánlottátok!

2021. jan. 24. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak most hallottál először a TBP-ről, szerintem jobb is, hogy nem küldtek neked ncore meghívőt...

Tudod te egyáltalán, hogy mi az a seed pl?

2021. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Már 13 évesen (6 évvel ezelőtt) is használtam a TPB-t. Te csak most akadtál rá? :D
2021. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!