Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonos Youtube-on lehet...

Telefonos Youtube-on lehet valahol olyat beállítani, hogy NE kapcsolgassa automatikusan a minőséget? Nagyon zavaró!

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy volna ilyen lehetőség. A YouTube a gyenge internet kapcsolat miatt veszi a minőséget, hogy a videó folytonos legyen. Tehát, hogy ne szakadozzon/laggoljon.
2021. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy azért allitgatja a minoseget hogy folytonos legyen de az az érdekes, hogy laptopon beallitom 1080P re es akadasmentesen vegig megy ugy hogy ott nem allitgatja automatan, tehát az internet elvileg jó, minden esetre érdekes. Ezek szerint telefonon nem lehet kikapcsolni. Azért köszi a választ!
2021. jan. 22. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy én a telefonomon YouTube Vanced-et használok és ott valahogy annyira nem állítgaja a minőséget. Csak akkor ha nagyon leesett az internet kapcsolat. Legalábbis én úgy vettem észre.
2021. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy átlagos ember 2.0 válasza:

Hali! Amikor a "videóban" vagy akkor a jobb felső sarookban lesz három pont egymáson függőlegesen. Lenyitod, Minőség fül és az automatikusról átkattintod pl. 720p- re.


Remélem érthető voltam!

😁

2021. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!