Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook sms kétlépcsős...

Facebook sms kétlépcsős azonosítás miért nem működik?

Figyelt kérdés

Nem tudok bejelentkenzni a fiókomba, mert nem kapom meg az sms-t, amivel ez idáig semmi gondom nem volt. Mivel kétlépcsős az azonsítás ezért, csak sms-el tudnék belépni, de azt nem kapom meg...


Nem sokkal később ezt az e-mailt kaptam a facebooktol ami természetesen butaság....


"Kedves xy!


A(z) (70) .... inaktiválva lett a Facebook SMS-ek használatához a következő okból: a mobilszolgáltató, amelynél ez a szám regisztrálva volt, már nem tekinti érvényesnek a számot. Ha megváltoztattad a mobiltelefonszámodat, vagy szolgáltatót váltottál, kérjük, látogasd meg a Facebookot, és ismét add meg a számodat.


Köszönettel:

A Facebook csapata"


Persze lehet hibajegyet küldeni a facebooknak, de csak személyigazolvány csatolásával...


Esetleg volt másnak is ilyen problémája?


2021. jan. 23. 09:40
 1/2 anonim válasza:
Megoldodott a problémád? Hasonló cipőben járok,csak nem kaptam ilyen jellegű e-mailt.Viszont ezt találtam: [link]
2021. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megoldódott a technikai hiba elhárítása után rögtön a problémátok? azóta használjátok az sms-funkciót még, és működött a későbbiekben? köszi a választ
2022. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!