Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookomon be van állítva...

Csak vikosz kérdése:

A Facebookomon be van állítva a kétlépcsős hitelesítés, eddig tökéletesen működött. Ma reggel kidobott a facebook, és mikor vissza szerettem volna lépni, kérte az sms-ben küldött kódot, viszont azt nem kaptam meg. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 13:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Arra az esetre van a "valami nem jól működik" vagy milyen felirat.

Nekem is volt ilyen, kértem újra a kódot és egyből megkaptam. Vagy ugye az email cím is használható ilyen helyzetben.

Engem szerintem pont tegnap dobott ki. Nem rémlett, hogy kijelentkeztem volnay hiszen itthon vagyok a saját gépen. Soha nem szoktam kijelentkezni. De tegnap mégis be kellett lépnem. Első körben emailben akart volna ellenőrizni, én meg sms-t kértem.

2021. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Én is kértem újra kódot, és nem jön meg.

Az emailben pedig csak az új jelszóhoz küld kódot, megváltoztattam a jelszavam, és utána is ugyanúgy kéri a kódgenerátort. Most pedig hogyha újra szeretném kérni a kódot, leblokkol, nem engedi. Hibát ír. Pedig 1x szerettem volna csak újra igényelni.

2021. jan. 23. 16:09
 3/40 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék rá, hogy mi a megoldás. Ugyanígy jártam. Nem tudok belépni emiatt. Nem jön meg a köcsög SMS-ük.
2021. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Dettó én is ma reggel így jártam... egész nap semmi, pedig az sms rögtön megszokott jönni. Én is emiatt írtam ma ide kérdést, de semmi válasz.

Azért fasza mert így sehogy nem lehet használni facebookot, amit amúgy leszarnék de így a messengert sem lehet, ami már jobban zavar.

2021. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

#4. vagyok


Most találtam ezt a cikket, de mondjuk attól még nem old meg semmit.


[link]

2021. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Tök jó, remélem minnél hamarabb helyreáll.. nekem is messenger, minden más kuka jelenleg.. elég bosszantó
2021. jan. 23. 22:00
 7/40 A kérdező kommentje:
Azóta sem érkezett sms...
2021. jan. 23. 22:00
 8/40 anonim ***** válasza:
Szerintem valami komolyabb dolog lehet, mert az elég meredek hogy 1 napja mar lassan h nem elérhető a szolgáltatásuk. Ilyen nem sűrűn szokott lenni. Remélem holnapra mar működni fog minden
2021. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Vártam, reggelre hátha megérkezik az sms, de nem..
2021. jan. 24. 06:21
 10/40 anonim ***** válasza:
En is most probaltam belepni, de semmi sms... Most mar jo lenne ha csinálnának valamit.
2021. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!