Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám ingyen reklámozni...

Hol tudnám ingyen reklámozni a számomra érdekes videókat tartalmazó weboldalamat?

Figyelt kérdés
Az oldal egész egyszerű, eoldal.hu-s.
2010. aug. 15. 15:11
 1/4 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:

Neveldéken elég jól lehet hirdetni viszonylag olcsón, láttam olyan neveldét is ahol semmibe sem fáj a üzifalas hirdetés és az oldal látogatottsága több ezer / nap :)

Hogyha módod van rá tanuld meg alap szinten a php-t esetleg szerezz valami jó kis php motort és told fel uw.hu , atw.hu vagy valamelyikre a sok közül, azokra 1 tapasztaltabb netező is hamarabb kattint.

2010. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a neveldés ötletet, de én nem akarok a php-s dolgokkal foglalkozni, mert az oldal csak annyiból áll, hogy beillesztem az általam kiválasztott videó embed kódját és azt szeretném, hogy véleményt írjanak róla. Szerintem erre elég az eoldal is.
2010. aug. 15. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel csak számodra érdekes, youtube-on mindenki nézegetheti a számára érdekeseket...

Amúgy a linkcserét tudnám ajánlani, más amatőr oldalak tulajdonosaival beszéld meg hogy egymás oldalára raktok linket.

2010. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez is igaz...

És köszönöm az ötletet!

2010. aug. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!