Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám a weboldalamat...

Hol tudnám a weboldalamat ingyen hirdetni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A különböző linktárakba való bekerülés jelentősen meg tudja növelni a látogatószámot. Olyan linkgyűjteményekre gondolok, mint a lap.hu oldalai. Ide ráadásul még lehet ajánlani is linket amit általában ki is szokott tenni a tulajdonosa.
2009. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, hogyha optimalizálod a google-hez az oldaladat. Én is ezt tettem az oldalammal és lényegesen előrébb kerültem a keresőkben, ergo olyanok is megtalálnak most már akik eddig nem. És nem kell hirdetnem sehol sem.
2009. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,de hogyan optimalizáljam a Google-re oldalam??
2009. ápr. 30. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok dologban meg kell hogy feleljen a weboldalad felépítése, ahhoz hogy tetsszen a google-nek. Úgy hogy nem árt ha teljesen tisztába vagy a weboldal készítéssel. Mondok néhány példát: célzott oldalcímeket használj, minden oldalon másikat, keresőszavakat adj meg, meta tagokat beállítod, doctype-ot használsz, a href tegekben teljes url-t érdemes megadni (tehát nem csak "valami.html", hanem " [link] a google nagyon szereti a weboldal térképeket, ezt érdemes elhelyezni a weboldalad elején egyet. A képeknek érdemes címeket adni (title kapcsoló az img tegeknek), a linkeknek meg "alt" kapcsolókat. A javascripteket olyan helyen szabad csak használni, ami nem okoz gondot a googlebotnak a forrás olvasása közben. Szóval sokféle dolog van. Érdemes utána olvasnod, sok oldal, meg fórum foglalkozik ezzel. Ha nem valid az oldalad (általában nem az) akkor nem kis munka lesz, de megvan az eredménye.
2009. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
fogsz egy papírt ráírod az oldalad címét kimész az utcára és kirgasztod a buszmegállóba
2009. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a 3.-nak köszi.a 4-en röhögögörcsöt kaptam :)))
2009. ápr. 30. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem röhögném ki mert van egy warez oldalunk amihez nyomtattunk 35 a/4-es posztert és a városban egy csómó helyen kiragasztottuk, volt buszmegálló is és jött is pár ember aki lakhelyének a mi városunkat adta meg szal tök jó xD
2010. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!