Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol/hogyan tudom...

Facebookon hol/hogyan tudom beállítani azt hogy emberek közül csak az ismerőseimet kövessem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Találtam 1 listát azokról, akiket követek. Rengeteg ismeretlen magyar és külföldi ember van köztük. Hogy tudnám pár kattintással azt hogy csak az ismerőseimet kövessem, de közülük az összeset.

2021. jan. 31. 14:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szóval?🤔
2021. márc. 14. 19:01
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlen embereket követsz, az úgy jött létre, hogy valakiknél te ismerősnek jelöléssel kezdeményeztél, de nem igazolták vissza a jelölésedet, mivel nem ismernek.


Így ebből kifolyólag te követed őket.


Max vondd vissza a sok ismeretlen embertől az ismerősnek jelölésedet és azzal már autómatikusan kiköveted az illetőt.

2021. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

De ha bizonyos előadók, vagy esetleg külföldi előadók oldalát követed az pedig attól van, ha egy adott oldal posztját tetszikeled, azaz lájkolod, már autómatikusan követed is az oldalát.


Vondd vissza a követést.

2021. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom. 1 ember sincs bejelölve olyan aki nem igazolt vissza. Ezeket mindig figyelemmel kísérem. Akiket bejelölök azok mindig vissza igazolnak. Vagy ha × ideig nem igazolnak vissza akkor visszavonom a jelölést.
2021. ápr. 29. 08:52
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
A helyedben így ebben a formában nem foglalkoznék vele. Egyenként letilthatod őket, de ettől még bekövethetnek mások a jövőben. A követők a profilképedet, a borítódat és a nyilvános megosztásaidat láthatják, illetve az adataid közül is azt, ami nyilvánosra van állítva. Inkább ezeket állítsd be úgy, hogy csak az ismerőseid láthassák. Tehát marad két dolog, amit láthatnak "belőled" a profilképed meg a borító. Ezek meg úgyis kellenek, hogy a jövőben olyanok meg tudjanak találni és jelölni, akik valóban ismernek.
2021. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 miről beszélsz te értetlen?🤔 Olvasd el a kérdést még 5÷ és értelmezd.
2021. júl. 9. 14:39
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval hol tzskn
2021. júl. 19. 20:20
 8/21 A kérdező kommentje:
Szóval hol tudom azt beállítani?
2021. júl. 19. 20:20
 9/21 A kérdező kommentje:
Na hol lehet azt beállítani?🤔
2021. aug. 21. 14:57
 10/21 A kérdező kommentje:
Hol tudom beállítani azt, hogy csak az ismerőseimet kövessem Facebookon?
2021. szept. 21. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!