Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol/hogyan tudom...

Facebookon hol/hogyan tudom beállítani azt hogy emberek közül csak az ismerőseimet kövessem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Találtam 1 listát azokról, akiket követek. Rengeteg ismeretlen magyar és külföldi ember van köztük. Hogy tudnám pár kattintással azt hogy csak az ismerőseimet kövessem, de közülük az összeset.

2021. jan. 31. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetőség nincs. Annyit tehetsz, hogy kiveszed a követést mindenki mástól, akit bekövettél. Ezt mobilappon úgy teheted meg, hogy megnyitod a profilodat, a három pöttyre nyomsz, tevékenységnapló, kapcsolatok, itt láthatod, hogy kit követték be/ki. Ennél jobb megoldás nincs. Esetleg még az, hogy mindig, amikor olyasvalakit látsz, akit nem akarsz követni, kiköveted.
2021. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 rengeteg embert követek sajnos. (Halvány Halványlila fingom sincs, hogy mitől). Biztos, hogy nem fogom egyesével levenni a követést. Amúgy tudom, hogy hol van a lista akiket követek. És tudom hogy egyesével ott lehet állítani de én egyesével nem fogom az tuti
2021. szept. 26. 13:44
 13/21 A kérdező kommentje:
Na szóval hol tudom beállítani azt, hogy csak az ismerőseimet kövessem, de azt az összeset?🤔
2021. okt. 10. 14:05
 14/21 anonim ***** válasza:
Téged hogy tudnak elviselno az ismerőseid?
2021. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akiket követsz azok gyakorlatilag az ismerőseid, ha ismered-ha nem, tehát vagy egyenként kigyomlálod aki nem kel vagy kénytelen vagy megtűrni őket, nincs olyan beállítás ami helyetted kiválogatja hogy kit ismersz és kit nem.
2021. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdésemet és rajössz, hogy mit akarok
2021. nov. 30. 19:23
 17/21 A kérdező kommentje:
Szóval hol és hogy állítsam be azt, hogy csak az összes ismerősömet kövessem?
2021. dec. 5. 15:44
 18/21 A kérdező kommentje:
Na hol tudom beállítani???
2021. dec. 18. 14:49
 19/21 A kérdező kommentje:
Hol tudom azt beállítani?
2021. dec. 22. 20:34
 20/21 A kérdező kommentje:
Facebookon hol tudom beállítani azt, hogy csak az ismerőseimet kövessem mint embereket?
2021. dec. 28. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!