Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflixet megéri megvenni?

Netflixet megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Vannak rá jó tartalmak?

2021. febr. 1. 05:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
49%
Nem.
2021. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy fórumon olvastam, hogy a HBO Go előfizetők száma úgy a felére csökkent mióta a Trónok Harcának vége lett. Ezek szerint akkor sokan csak az miatt fizettek elő rá? Azért ez egy kicsit gáz nem?
2021. febr. 1. 05:33
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Itt Németbe nem is elérhető a Netflix magyar tartalma, ez milyen gáz. Amikor otthon voltam kipróbáltam az ingyenes próbaidőt de nagyon kevés jó tartalmat láttam. A választék túl kicsi, a keresője valami hihetetlenül primitív szánalom.


Tudom a torrent rossz meg minden, de legalább egy ahhoz hasonló keresőt rakjunk már be az ilyen menő hivatalos oldalakra mint ott van...


Nekem piszok nagy csalódás a Netflix úgy ahogy van, biztos, hogy nem adnék érte egy forintot se.

2021. febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2021. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Évente egyszer egy hónapig szoktam próbálkozni vele, de két hét után már nem nézem. Gagyi, unalmas sorozatokkal van tele, néha 1-1 ami jó. Szóval ja, nálam is egy hatalmas nem.
2021. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2021. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Sok a rossz film/sorozat. Azért a pár alkalomra meg felesleges előfizetni, hogy havonta megnézzek 1-2 filmet. Meg ott van aki nem tud angolul, magyar szinkronból meg nagyon kevés van. Úgyhogy szintén nem.
2021. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 KeyserSöze válasza:
87%

Nekünk nagyon bevált. A max csomagot fizetem a gyerekek is nézik hetente többször ( 14/L, 11/F) persze csak nekik megfelelő tartalmat. Nyelvtanulásnak kiváló szerintem a feleségemmel is sok filmet megnéztünk már.


HBO GO-val is rendelkezünk számomra annak van némi negatív hatása mivel sokszor lecsökken a képminőség illetve akadozik egy-egy film, sorozat.


És mivel minden országban más a kereslet így a kínálat is a szinkron és a felírat miatt így ha valaki pl Németországból regisztrál akkor értelem szerűen a német keresleti tartalmat fogja nyújtani. Egyébként egy sima ingyenes proxy program segítségével ez hárítható szóval szerintem megéri. Főleg ha van egy két haverod is akkor akár bérbe is ki tudod adni így mindenkinek meg fogja érni.

2021. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Oké, persze, ízlések és pofonok... A Netflix sokszor meredeken elrugaszkodik a "mainstream" alkotásoktól, és ez érthető, ha nem mindenkinek jön be. De azért azt kijelenteni, hogy egy az egyben rossz, silány, meg semmit nem ér, finoman szólva is túlzás.

Hogy mennyiségre mi a sok, meg a kevés, az relatív. Aki naponta 20 órát tölt filmnézéssel, annak lehet, hogy nagyon hamar kevés lesz a Netflix kínálata. De a legtöbbeknek ez bőségesen elég. Igen, lehetne több is... de majd eljön az az idő is. Alig pár éve kezdett fellendülni a streaming szféra, érthető, hogy nincsenek ezres nagyságrendben a tartalmak. De folyamatosan kerülnek új címek, illetve a futó sorozatokhoz új részek a kínálatba, szóval én nem merném szűkösnek nevezni a kínálatot így sem.

A szinkron tekintetében tényleg nem állnak jól. De ami Magyarországról elérhető, ahhoz mind van magyar felirat, és ez oké, hogy kicsit azért levon az élvezeti értékből, de a legtöbb film és sorozat, amit Netflixen néztem, bőven megüti azt a minőségi szintet, amiért az ember még a feliratot is bevállalja. ;)


"Ezek szerint akkor sokan csak az miatt fizettek elő rá? Azért ez egy kicsit gáz nem?"

Szerinted gáz havi szinten egy fél mozijegy árát kiadni azért, hogy nézhesd a kedvenc sorozatodat?

Elég érdekes fogalmad van arról, hogy mi a "gáz".

2021. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9:


Szerintem ott a #2/Kérdező a HBOgo irányából értette.

Az HBO go-nak gáz, hogy a Trónok Harcán kívül nem tudott olyat mutatni a kínálatában, ami miatt ne csak a fele maradt volna meg az előfizetőinek.


---


A kérdésre is válaszolva:

Szerintem igen.

Én már 2 éve vagyok stabil Netflixező. Naponta van 1-2 órám nézni valamit, akkor már inkább én magam választok, mintsem a TV csatornákat lapozgassam.

Tény és való, a magyar piacra annyira nem tört még be, nincs sok szinkronos tartalom. Bár ez engem nem is érdekelt soha, feliratmentesen, angolul néztem mindent már a Netflix előfizetésem előtt is.


A németországi válaszolónak pedig:

Rá tudsz keresni úgy, hogy csak a magyar szinkronnal rendelkező tartalmakat adja ki. Függetlenül attól, hogy helyileg hol vagy.

2021. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!